Společenský klobouček

Mydirection

15.01.13 21:15

Ahoj,

mám jen takový dotaz :D
je možné nosit tyto kloboučky i na plesy? Já ho měla zatím jen na Velké Pardubické, tak nechci udělat faux pas :D díky :)


Reklama

 

Klobouček je krásný, ale nechala byh jeho využití pouze na společenské události typu svatby, křtiny, dostihy či vormálnější oslavy. Na klasické plesy dle mého vhodný není.

irene_adler +617/-151

16.01.13 09:03

 

Jen Váš věk omlouvá tento dotaz - ples je příležitost, které se dáma účastní zásadně bez pokrývky hlavy.

Betty J. +32622/-3896

16.01.13 10:40

 

Společenské konvence v tomto ohledu neznám, ale když se takovýmito kloboučky hemží královské svatby, tak snad nebudou jen na dostihy :) Nicméně se můžete spolehnout, že v něm na plese přitáhnete hodně pozornosti a patrně ne vždy pouze pozitivní. Je na vás, jestli vám to tak vyhovuje - ať pak nejste zbytečně nervózní.

prettywoman +538/-158

16.01.13 02:00

 

Myslím, že záleží na šatech a na účesu. K jedněm může být božský, k jiným vypadat jako pěst na oko… Jenom bych volila určitě model bez síťky. Síťku si umím představit spíše tedy k malým večerním.

Danielle.Warheit +5524/-1788

16.01.13 10:39

 

Propadla jsem nedávno jejich kouzlu, takže jsem si jeden krásný pořídila… A jelikož mám ráda extravaganci, vyrazila jsem s ním „do normálního provozu“ :-D Samozřejmě jsem k němu sladila i celý model, bylo to takové celé alá 40. léta. Po zkušenosti s tím mohu říct, že to budí dost pozdvižení - všichni, ale opravdu všichni koukají, proto souhlasím s prettywoman - je to spíše pro odvážnější jedince, ačkoli je to nádherné, tak je tu spousta lidí, kterým se to líbit nebude a budete hodně probíraná… Já neustále slyšela polohlasné narážky: „Co to má na hlavě?“
Co se týče mě, vzala bych si to i na ples, není to pokrývka hlavy jako taková ale spíše vlasový doplněk. Dělají i menší verze (asi poloviční než to na obrázku) a čelenky (ze stejného materiálu jako na obrázku), u těch bych se už vůbec nerozpakovala, si je na ples vzít.

Jinak fascinátory a koktejlové kloboučky má ráda i blogerka Ina, můžete kouknout, ona se také nebojí to běžně nosit:

http://ina-tina.blogspot.cz/…howroom.html
http://ina-tina.blogspot.cz/…-shower.html

Minion +1160/-265

17.01.13 01:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama