Tipy na sportovní plavky

Vložit odpověď
Cuckyna

26.5.12 11:15

Ahoj, rozhodla jsem se pořídit si sportovní plavky. Radši bych dvoudílné a klidně dražší, ale aby byly fakt pevné a držely i větší prsa. Byla bych ráda i za přesné odkazy na modely. Díky moc.

Najdete v encyklopedii: Sportovní oblečení

 

Podle mě se dá vygooglit spousta modeů plavek, poradnu si představuji spíš na konkrétní dotraz - vložit fotku plavek a zeptat se na něco, nebo pokud sháníš něco opravdu konkrétního, ale myslím, že Ti tady nikdo hledat pélavky a posílat Ti sem na ně odkazy nebude.

Zkus něco najít sama a pak se s ulovkem poradit, poptat a nebo pochlubit :) ;)

girl.or.element +7128/-2720

26.5.12 15:45

 

Mrknout na nabídku Litexu ( třeba , nebo , další , a ještě a dál a mohla bych pokračovat, stačí projít webovky a navštívit obchod ) Kdysi jsem litexácký sportovní měla, prsa mám hodně velká a držely perfektně. Teď už jsem vyrostla i z jejich číslování, takže kupuju plavky v UK. Dřív dělala sportovní plavky firma Shock Absorber (tady třeba tankiny ), ale už to vypadá, že přestali a věnují se jen sportovním podprsenkám, ve kterých jsou mimochodem špička. Ideální by bylo hledat podle velikosti podprsenky, ale to je v Čechách, zvlášť u sportovních věcí velká utopie

Dahllie +31570/-3983

26.5.12 21:14

 

Na sportovní plavání mám plavky Speedo a Arena (stejně jako čepičky a brýle). Speedo mám raději, ale to je spíš o pocitu.
Při výběru plavek se řídím tím, k čemu je potřebuji - jiné mám do bazénu (odolné proti chlóru), jiné k moři (odolné proti slané vodě), k rybníku můžu mít obojí, ale tam zas volím raději rychleschnoucí.

Při výběru plavek záleží na střihu a materiálu
Dávám přednost plavkám vcelku - můžu v nich skočit šipku, dělat v bazénu obrátky, v moři zas nevadí velké vlny a mám pocit, že dělají lepší postavu. Mám i dvoudílné, ale ty leží ve skříni a čekají na svůj velký den už dlouho. Nejsou tak pohodlné.
Zadní díl může mít několik variací. Kupuju si „drop“ - tedy díra na zádech. Lépe se mi také plave, když mám nohavičky výš vyřízlé.
Před nákupem vyzkoušet - raději víc značek a víc střihů. Důležité je zkusit si v kabince „zaplavat“, aby vás nedřela záda, ramena nebo se plavky nezařezávaly.

Materiál - nekvalitní plavky se brzy vytáhnou, chlor/sůl je vyžere a barva vybledne.

Ceny plavek Speedo a Arena jsou zhruba stejné - ve slevách pod 1000, normálně tak 1100 - 1600 Kč. Koupíte normálně ve sportu :)

Odkazy:

  • oblíbený střih Speedo
  • kupovat můžete i on-line , ale to si raději počkejte, až si vyzkoušíte, který střih vám sedí.
Indi_Anna +122/-14

27.5.12 18:09

 

na sportovní plavky je prý dobrý i výrobce Winner. Tyhle jsou docela dobrý. Má je kamarádka a je s nimi spokojena.

pavlinan3 +1/-0

29.5.12 11:19

 

Zkuste sportovně založené obchody, jsem si jistá, že tam dvoudílné sportovní plavky budou mít, možná v Roxy? Také záleží jestli je chcete výhradně na plavání a skákání, tak aby vám nepadaly, nebo jen pro lepší pocit. Můžete se také v nějakých těch sportovních obchodech poradit

Grenobel +75/-5

26.5.12 18:17

 

Já doporučuju tenhle obchod.....je to francouzská firma která má ohromný záběr co se sportu týče, zatím jsou tedy jen v Liberi a v Ostravě, ale pokud to nemáš daleko určitě doporučuji. Mají velký výběr, není to extrémně drahé (plavky jsem si ve francii vybrala za 15 euro, pravda byli to tam asi ty nejlevnější ale zase dost kvalitní).

Ems +23481/-8432

27.5.12 13:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek