Stahovací kalhotky

Vložit odpověď

27.1.15 19:14

Milé dámy, pročetla jsem dnes starou diskuzi na MP a úplně mě to neuspokojilo. Má otázka: potřebuji zpevnit jenom břicho. Jsou v takovém případé ideální vysoké kalhotky:

http://damske-stahovaci-pradlo.heureka.cz/…string-bila/

Nebo je lepší pořídit si kalhotky až pod prsa?

http://damske-stahovaci-pradlo.heureka.cz/…te-iv-cerne/

Stejnou otázku vkládám do již existující diskuze, kde to ještě trochu rozvedu:

http://www.modnipeklo.cz/…pradlo-1167/

Zde se rozepisuji, abych upoutala vaší pozornost ;)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Z vlastní zkušenosti bych Vám doporučila si prádlo určitě před koupí vyzkoušet. Když jsem o něm uvažovala, měla jsem velikost L/XL, zkoušet jsem začala ve velikosti L a skončila u S. Paní prodavačka tvrdila, že hodně záleží na postavě. Jsem hruška. Prádlo bylo pod prsy řešené širokým páskem se silikonovými protiskluzovými body. Tento pruh byste měla mít pod podprsenkou, která zároveň „kalhoty“ přidržuje. Délka kaťat končila nad koleny, takové echt bombarďáky. Firma asi Plisé, přesně nevím, země původu Španělsko. V kabince jsem dělala psí kusy, abych zjistila, jak bude stahovací prádlo sedět. Drželo jako židovská víra. K nějakému velkému optickému zeštíhlení nedošlo, ale pohledově se mnohé vyhladilo a zlepšilo. A při nutnosti navštívit toaletu jste tento model sundavat nemusela. Rozkrok byl řešený přes sebe překrývaným otvorem. Nevím, zda bych měla tu odvahu… :-)

sosha: Odpověď mi pomohla, děkuji!

V3S +450/-82

27.1.15 22:11

 

ja po skusenostiach radim rovnako stahovacie body. nemusite sa bat, ze sa vam bude cosi zhrnat alebo padat. Body sa nezarezava a nevidno ziadne faldy na chrbte. Daju sa kupit take body, kde mate vlastnu podprsenku. Odporucam telovu farbu, hodi sa pod vsetky saty a oblecenie roznych farieb.

sosha: Odpověď mi pomohla, děkuji!

cinnnamon +3333/-742

28.1.15 08:03

 

Pokud jste jinak štíhlá a máte opravdu maličký špíček, pak myslím, že ty kalhotky vám mohou moct. Já osobně bych asi volila rovnou stahovací body, protože bych se obávala, že u těch nižších kalhotek se mi zařízne lem, jelikož když mám bříško, asi nebudu v pase samý sval a žádný tuk (a pokud budou moc volné, pak zase nebudou plnit stahovací funkci) a přeštípnou mě, jako to dělávají silonky, když je člověk neupraví. A ty pod prsa… nevím, zda se nebudou rolovat. Dokud v tom člověk jen stojí a chodí, asi to ještě jde, ale obávala bych se, jak se to bude chovat po celém dnu v práci, sezení, lehkém zpocení v létě atd. U toho body by ramínka zabránila rolování. A taky se body obvykle rozepíná v rozkroku, což je vzhledem k nutnosti chodit na záchod asi příjemnější, než pokaždé stahovat dolů dvoje kalhotky, z toho jedny vysoké až pod prsa…

sosha: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

27.1.15 20:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek