Stejná barva kabelky a bot?

vpeter

01.11.12 09:15

Dobrý den, opravdu už není nutné ladit kabelku ve stejné barvě k botám? Strašně se mi totiž líbí tato kožená kabelka, ale barvu mají už jen šedou s hnědými prvky. Ale většinu bot mám samozřejmě černou, jedny zimní světle hnědé. A bundokabát také černý a pak kabát světle hnědý.


Reklama

 

Dle mého názoru je toto pravidlo přežitek a sama se ho málokdy držím. Spíš hledím na to, jak kabelka a boty ladí stylem - barvy můžete doladit na doplňcích jako jsou šátky, čepice, rukavice, brože… Takže spíš zauvažujte, jestli se vám ta kabelka bude hodit k tomu bundokabátu a k botám stylově :)

Rabbit-Heart +8912/-2600

01.11.12 09:46

 

pevné pravidlo to není, ale vždy jde o to, jak to jako celek bude ladit

Fialové kafe +1876/-843

01.11.12 20:04

 

Na sladění kabelky a bot kašlete, vždyť je to zbytečnost.

Enka_N +4462/-508

05.11.12 12:42

 

Není to nutné, toto pravidlo už zaniklo, naopak to mnohdy působí křečovitě (příliš násilně sladěné), když má žena boty ve stejné barvě jako kabelku… Ale jak už bylo řečeno, jde hlavně o to, jak bude působit celek. K černým botám bych vůbec neváhala si tuhle kabelku vzít. U světlehnedých nevím, musela bych to vidět na sobě v zrcadle :-) A samozřejmě záleží i na tom, jestli by se ta kabelka hodila stylově k tomu kabátu (mám taky jeden bundokabát a připadá mi dost ležérní, tahle kabelka by k němu byla tak nějak nepatřičně elegantní; ale to musíte zhodnotit sama).
Ale pokud bych mohla radit, tak bych šla raději do kabelky v přírodní barvě kůže, v nějaké hnědé. Podle mých zkušeností se lépe kombinuje, není takový problém ji vzít k mnoha různým druhům oblečení a outfitů. Tahle šedá by se ke spoustě věcí hodit nemusela. Mám bohužel taky zkušenost, že se mi zalíbí nějaká kabelka, ale už ji nemají v mojí barvě. V takovém případě si ji ale raději nekoupím, pokud si nejsem jistá, že bych ji mohla nosit k tomu, v čem běžně chodím…

Karin +38981/-6832

06.11.12 11:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama