Střih večerních šatů z krajky

Manda2

23.11.14 18:48

Ahoj,

dostala se ke mě krásná tmavě zelená krajka a ráda bych si z ní nechala ušít večerní šaty. Jen si moc nevím rady se střihem, aby to vypadalo vkusně, elegantně a ideálně nezestárlo po dvou sezónách.
Jsem drobnější postavy, mám menší prsa a užší ramena, ale ne nějak markantně. Ráda nosím lodičkové výstřihy a klidně bych i do té varianty u střihu šla, případně ředšení za krk.
Přikládám dvě fotky, na první je na šatech vidět krajka, která je velmi podobná té, kterou mám. Na duhé fotce jsou šaty, které mě střihově velmi zaujaly, ale tuším, že tohoto efektu s krajkou nedosáhnu.
Budu ráda za jakoukoliv radu!
Děkuji!


Reklama

 

Jestli máte menší prsa a úzká ramena, nevolte véčkový výstřih, ledaže by byl mělký a široký. Lodičkový výstřih vám bude slušet určitě víc, navíc rozšíří ramena, stejně jako např. „minirukávky“ nebo „spadlé“ průramky.

Manda2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4214/-839

25.11.14 12:49

 

tak širokou dlouhou sukni určitě sřihnete i z krajky, pokud jí máte dost, ale tím živůtkem si nejsem moc jistá, jestli by z krajky vypadal dobře, asi bych volila útlý živůtek s výstřihem kulatým nebo do V, aby případně vynikl i vzor krajky na holém těle, pokud je tedy ta vaše krajka podobná té na fotce

Manda2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

motiva +1236/-268

23.11.14 20:11

 

Nepíšete, zda večerní mají být dlouhé nebo krátké. Z krajky na fotce vidím docela dobře vypasovanější živůtek, lodičkový výstřih, rukáv podle volby -v délce od přepadlého až do 3/4, sukně kolová (střih by pak trochu připomínal retro modely padesátých let) nebo aspoň rozšířená, áčková. Pokud chcete večerní šaty na návštěvy divadel, koncertů (prostě malé černé), pak bych radši zvolila jednodušší, nadčasový střih pouzdrových šatů s úzkou sukni jako na obrázku.

Manda2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4630/-978

25.11.14 11:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama