Střih večerních šatů z krajky

Vložit odpověď
Manda2

23.11.14 18:48

Ahoj,

dostala se ke mě krásná tmavě zelená krajka a ráda bych si z ní nechala ušít večerní šaty. Jen si moc nevím rady se střihem, aby to vypadalo vkusně, elegantně a ideálně nezestárlo po dvou sezónách.
Jsem drobnější postavy, mám menší prsa a užší ramena, ale ne nějak markantně. Ráda nosím lodičkové výstřihy a klidně bych i do té varianty u střihu šla, případně ředšení za krk.
Přikládám dvě fotky, na první je na šatech vidět krajka, která je velmi podobná té, kterou mám. Na duhé fotce jsou šaty, které mě střihově velmi zaujaly, ale tuším, že tohoto efektu s krajkou nedosáhnu.
Budu ráda za jakoukoliv radu!
Děkuji!

Najdete v encyklopedii: Krajka

 

Jestli máte menší prsa a úzká ramena, nevolte véčkový výstřih, ledaže by byl mělký a široký. Lodičkový výstřih vám bude slušet určitě víc, navíc rozšíří ramena, stejně jako např. „minirukávky“ nebo „spadlé“ průramky.

Manda2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4358/-848

25.11.14 12:49

 

tak širokou dlouhou sukni určitě sřihnete i z krajky, pokud jí máte dost, ale tím živůtkem si nejsem moc jistá, jestli by z krajky vypadal dobře, asi bych volila útlý živůtek s výstřihem kulatým nebo do V, aby případně vynikl i vzor krajky na holém těle, pokud je tedy ta vaše krajka podobná té na fotce

Manda2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

motiva +1352/-285

23.11.14 20:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek