Sukně z Lidlu

Blair

20.05.12 17:05

Buď mám špatné nastavení monitoru nebo jsem barvoslepá, ale zkrátka se nemůžu rozhodnout. Která sukně je lepší, ve smyslu univerzálnější, kombinovatelnější?
Květy na růžovém podkladu nebo květy na zeleném (?) podkladu? Můžete kdyžtak napsat s jakou barvou by se případně sukně dala kombinovat. Děkuju za pomoc.


Reklama

 

Vycházela bych z toho, co už mám doma. Abych kvůli sukýnce nemusela" překopat "celý šatník…

Chany +14737/-1532

20.05.12 19:02

 

Obě dvě jsou podle mě kombinovatelné dobře, ale ta první (zelený? podklad) nabízí o chloupek lepší variabilitu. Dala bych k tomu jednobarevný a jednoduchý vršek v tmavě modré, lososové či světle modré barvě, přičemž bych se pokusila odstín přiblížit k těm, které se na sukni vyskytují.
K té druhé bych si představila třeba červenou, nebo možná i tu světle modrou, nebo béžovou, ale aby to nebylo zase fádní, tak by to pak možná chtělo ještě voživit nějakým doplňkem na krk, hlavu…

lindiste +2665/-700

20.05.12 17:57

 

Dnes jsem v tom lidlu byla a ta s tím „režným“, nebo jak to nazvat, podkladem nevypadala vůbec tak hezky jako na obrázku, koupila jsem si tu růžovou, jen si budu muset pohrát s tou gumou, protože - ač nejmenší možná velikost - je mi volná. Chce to se rozhodnout až na místě, fotky přejel photoshop a barvy značně zvýraznil.

Aboladen +1633/-466

21.05.12 09:40

 

Souhlasím s lindiste. Vyber tu, které barvy se Ti líbí nejvíc. Určitě bych vršek hledala v barvách, která jsou na sukni. Doplnit to můžeš i svetříkem s nějakou odvážnější barvou.

Boty nějaké jednodušší, hnědě nebo světlejší, balerínky, nebo páskové sandálky, lodičky na nízkém podpatku

Větévka +68/-11

20.05.12 18:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama