Sukně z Lidlu

Vložit odpověď
Blair

20.5.12 17:05

Buď mám špatné nastavení monitoru nebo jsem barvoslepá, ale zkrátka se nemůžu rozhodnout. Která sukně je lepší, ve smyslu univerzálnější, kombinovatelnější?
Květy na růžovém podkladu nebo květy na zeleném (?) podkladu? Můžete kdyžtak napsat s jakou barvou by se případně sukně dala kombinovat. Děkuju za pomoc.

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Vycházela bych z toho, co už mám doma. Abych kvůli sukýnce nemusela" překopat "celý šatník…

Chany +14998/-1563

20.5.12 19:02

 

Obě dvě jsou podle mě kombinovatelné dobře, ale ta první (zelený? podklad) nabízí o chloupek lepší variabilitu. Dala bych k tomu jednobarevný a jednoduchý vršek v tmavě modré, lososové či světle modré barvě, přičemž bych se pokusila odstín přiblížit k těm, které se na sukni vyskytují.
K té druhé bych si představila třeba červenou, nebo možná i tu světle modrou, nebo béžovou, ale aby to nebylo zase fádní, tak by to pak možná chtělo ještě voživit nějakým doplňkem na krk, hlavu…

lindiste +2684/-702

20.5.12 17:57

 

Dnes jsem v tom lidlu byla a ta s tím „režným“, nebo jak to nazvat, podkladem nevypadala vůbec tak hezky jako na obrázku, koupila jsem si tu růžovou, jen si budu muset pohrát s tou gumou, protože - ač nejmenší možná velikost - je mi volná. Chce to se rozhodnout až na místě, fotky přejel photoshop a barvy značně zvýraznil.

Aboladen +1635/-466

21.5.12 09:40

 

Souhlasím s lindiste. Vyber tu, které barvy se Ti líbí nejvíc. Určitě bych vršek hledala v barvách, která jsou na sukni. Doplnit to můžeš i svetříkem s nějakou odvážnější barvou.

Boty nějaké jednodušší, hnědě nebo světlejší, balerínky, nebo páskové sandálky, lodičky na nízkém podpatku

Větévka +68/-11

20.5.12 18:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek