Švadlena na svatební šaty

Vložit odpověď
Victorka

6.12.12 19:26

Dobrý den,

nedokázal by jste mi někdo doporučit šikovnou švadlenu, která by mi ušila svatební šaty inspirované přiloženým obrázkem? Šitím jsem naprosto nepolíbená, ale nepřijdou mi nějak extrémě složité (předem se omlouvám všem švadlenám, pokud se pletu!).

Dnes jsem byla zkoušet šaty v úžasném salonu a vybrala bych si tam, ale stále mě láká myšlenka, že takto bych si šaty mohla nechat po svatbě zkrátit a nosit dál běžně.

K šatům na obrázku: Při tom dnešním zkoušení jsem zjistila, že mi nejvíce slušel paradoxně právě model se sukní posazenu dost nízko - jsem totiž 180cm vysoká s hodně dlouhýma nohama a zcela neskromně musím říct, že mi dělaly fakt pěknou postavu..

Moc děkuji, za tipy i případné poznámky!

Victorka

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Já bych se té černé nebála. Jsou něčím zvláštní a moc pěkné. A jak říkáte, pak je můžete využívat na další slavnostní akce. Vím o čem mluvím - měla jsem svatební šaty ušité na míru z křiklavě zelené krajky s bílou spodničkou.

Miluna Mia +1317/-740

7.12.12 08:46

 

Se šitím bohužel vůbec neporadím, ale pokud stojíte i o poznámky, tak tedy - chcete do toho jít i s tou černou? Já jsem všemi deseti pro netradiční svatební šaty. Pokud jsou navíc netradiční tak šikovně, že se přitom pořád jasně pozná, že jsou svatební, tak se mi to líbí o to víc :) ALE mám strach, že pokud se zrovna nenaaranžujete jako modelka na téhle fotce, nýbrž v nich budete normálně stát a chodit, tak to bude vypadat, že máte tu sukni špinavou. Ten nápad mi připadá super, sladění s botami taky, ale nedělala bych to černé. Když vám bude skrz bílé vrstvy prosvítat třeba modrá, bude to podle mě lepší. Jinak fakt hezké :)

prettywoman +539/-158

6.12.12 20:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek