Švadlena na svatební šaty

Victorka

06.12.12 19:26

Dobrý den,

nedokázal by jste mi někdo doporučit šikovnou švadlenu, která by mi ušila svatební šaty inspirované přiloženým obrázkem? Šitím jsem naprosto nepolíbená, ale nepřijdou mi nějak extrémě složité (předem se omlouvám všem švadlenám, pokud se pletu!).

Dnes jsem byla zkoušet šaty v úžasném salonu a vybrala bych si tam, ale stále mě láká myšlenka, že takto bych si šaty mohla nechat po svatbě zkrátit a nosit dál běžně.

K šatům na obrázku: Při tom dnešním zkoušení jsem zjistila, že mi nejvíce slušel paradoxně právě model se sukní posazenu dost nízko - jsem totiž 180cm vysoká s hodně dlouhýma nohama a zcela neskromně musím říct, že mi dělaly fakt pěknou postavu..

Moc děkuji, za tipy i případné poznámky!

Victorka


Reklama

 

Já bych se té černé nebála. Jsou něčím zvláštní a moc pěkné. A jak říkáte, pak je můžete využívat na další slavnostní akce. Vím o čem mluvím - měla jsem svatební šaty ušité na míru z křiklavě zelené krajky s bílou spodničkou.

Miluna Mia +1291/-733

07.12.12 08:46

 

Se šitím bohužel vůbec neporadím, ale pokud stojíte i o poznámky, tak tedy - chcete do toho jít i s tou černou? Já jsem všemi deseti pro netradiční svatební šaty. Pokud jsou navíc netradiční tak šikovně, že se přitom pořád jasně pozná, že jsou svatební, tak se mi to líbí o to víc :) ALE mám strach, že pokud se zrovna nenaaranžujete jako modelka na téhle fotce, nýbrž v nich budete normálně stát a chodit, tak to bude vypadat, že máte tu sukni špinavou. Ten nápad mi připadá super, sladění s botami taky, ale nedělala bych to černé. Když vám bude skrz bílé vrstvy prosvítat třeba modrá, bude to podle mě lepší. Jinak fakt hezké :)

prettywoman +538/-158

06.12.12 20:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama