Svatba kamarádky - šaty

Zuzanna20

04.07.16 01:03

Holky potřebovala bych poradit. Jdu na první svatbu v životě jako host a objednala jsem si tyto šaty. Bohužel nemám páru jake k nim zvolit doplňky popřípadě jak se učesat. Jsem brunetka s blond ombre.

Děkuji moc za pomoc a rady


Reklama

 

Nevím, kde jste šaty kupovala a doufám, kvůli Vám, že v nějakém normálním obchodě. Protože se obávám, že jestli je máte z nějakého Aliexpressu apod., bude to strašně laciná látka i ušití, a co je horší - bude to na nich vidět na první pohled. Takže za mě jsou šaty spíše horší.
A k Vaší otázce - doplňky klidně tělové, možná bych se nebála i výrazně modré na botech. Účes záleží na postavě - pokud jste štíhlá a vysoká, určitě vyčesané vlasy nahoru. Pokud jste šaty volila, abyste schovala nějaké to kilo navíc, pak bych zkusila spíše něco s rozpuštěnými, ale upravenými vlasy.

Zuzanna20: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nayada +920/-399

04.07.16 09:14

 

Nechci Vám brát iluze, ale šaty se hodí tak maximálně na svatbu na pláži nebo na louce. V tom případě klidně sandály bez podpatku a nějakou neformální malou kabelku, barvy bych volila podle květů na šatech.

Zuzanna20: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betty J. +32624/-3896

07.07.16 12:46

 

Za mě šaty ok - bílá je sice „rezervovaná“ pro nevěstu, ale šaty jsou vzorované, ne čistě bílé, takže nevidím důvod v čem by mohla mít problém.

Boty buď zmíněné tělové (to bude takové slavnostnější) a jestli to uvolněnější svatba, tak bych šla do nějaké barvy z šatů jak na psaníčko, tak na boty. Vlasy jakkoliv - cop bude slavnostnější, volný drdol bude vypadat taky skvěle. Do rozpuštěných bych moc nešla - snadno se rozcucháte, pokud je silně nezpevníte lakem.

Zuzanna20: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9453/-3329

05.07.16 15:31

 

A jste si opravdu jistá, že se tyto šaty hodí na svatbu pro hosta? Bílá je tradičně rezervována pro nevěstu. Na vašem místě bych to s nevěstou minimálně probrala, aby jí to nevadilo. (Mně by to vadilo, ale já jsem děsná bridezilla).

Jinak k těmto šatům bych si uměla představit skoro všechny účesy od rozpuštěných vlasů přes velký rybí cop na stranu po uvolněný drdol.

Doplňky bych volila v barvě květů nebo tělové.

lleonnka +200/-487

04.07.16 09:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama