Svatba po 150 :D

Vložit odpověď
kajdula

27.6.15 19:32

Prosim o radu, co k temto satum na svatbu (viz foto) - pasek a vetsi nausnice (foto 1) nebo pasek, masivnejsi nahrdelnik a mensi nausnice - (foto 2, tady je to jen orientacne, mela bych samozrejme jine) - vse ve zlate barve. Mam proste dilema a abych nebyla jak od kolotocu :D. Diky moc

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

doufám, že vás neurazím, moje rady vás totiž nepotěší.

ty šaty mi moc slavnostně svatební nepřijdou, spíš tak na nákup v létě do města, jsou dost krátké a prostě takové obyčejné. ale nevím, jak honosná svatba to bude, jestli nebude na louce a tak, takže jejich vhodnost nemůžu posoudit, je to jen osobní dojem. zdůrazněný těmi sandálky, které jsou taky jak v létě do města.

určitě bych si k nim nebrala pásek. pasový šev vám totiž buď nesedí v pase, nebo tam ani není zamýšlen být umístěn a pásek máte nad ním, což nevypadá dobře. vůbec se mi na šaty nehodí, jsou i hodně krátké a tak krátkou plochu ještě předělit páskem pro mě osobně působí rušivě.

nebrala bych si náušnice+náhrdelník, ale jen jedno z toho. spíš náušnice.

Jiná Realita +246226/-57511

27.6.15 19:49

 

Mně se líbí varianta s náhrdelníkem, ale náušnice musí být opravdu jen úplně nenápadné, nějaké pecky apod. Šaty bych neviděla tak tragicky, ani délku, ani co se týká toho, zda jsou dost slavnostní. Za mě to ale chce v každém případě jiné boty - lodičky - v tomto jsem bohužel dost konzervativní. Kabelka je ok, ten pásek by být nemusel, ale může.

kajdula: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

28.6.15 09:21

 

Ty šaty nejsou vážně nic úchvatného, ale jestli se Vám nepodaří (či nemůžete) sehnat jiné, tak si k nim určitě pořiďte jiné boty. Myslím, že klasické lodičky na středně vysokém podpatku v barvě kabelky by nevypadaly vůbec zle a celek by působil slavnostněji. Co se týče doplňků, tak středně velký náhrdelník a náušnice by celkovou vizáž posunuly také o trochu výš.
Pokud jste ale svatbu pojali jako můj bratr (tedy na zahradě, kam mohli hosté, neúčastnící se obřadu, přijít i v riflích), tak to nechte klidně tak jak je.

kajdula: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16464/-4174

29.6.15 08:43

 

Lodičky ty šaty zvednou o level výš. Náhrdelník bych nechala, náušnice maximálně jako jeden štrasový kamínek (pecka), obojí je už moc. Jestli do kostela, tak zvolte ještě nějaký šál přes ramena. Jinak za mě ok.

kajdula: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9533/-3345

29.6.15 10:54

 

Souhlasím s tím, že šaty jsou takové obyčejné, ale myslím si, že použitelné pokud je trochu vyšperkujete, abyste vypadala slavnostněji. Určitě by to chtělo jiné boty. Buď nějaké sandálky na podpatku nebo ideálně lodičky. Pásek bych nechala doma, vyměnila bych i kabelku a volila nějakou více elegantní. Osobně tyhle obří nádrdelníky nemusím, takže bych volila výrazné náušnice a případně jen nějaký jemný řetízek s přívěskem nebo nic.

kajdula: Odpověď mi pomohla, děkuji!

panmeloni +282/-32

29.6.15 12:13

 

Líbí se mi víc varianta s náhrdelníkem. Ale tyhle náušnice k němu opravdu ne.

kajdula: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Coballtino +1095/-417

27.6.15 21:25

 

Lepší je určitě č. 1, ten náhrdelník z č. 2 se moc nehodí k tomuto typu výstřihu, ani k šatům jako takovým, a vlastně ani k ostatním doplňkům. Přesto bych i u č. 1 ještě volila jiné, decentnější, náušnice. Hezčí by byly nějaké jemnější, elegantnější, kovové náušnice, které by se barevně hodily k pásku a kabelce.

kapka_v_moři +585/-126

10.7.15 17:12

 

Soulasím, že šaty nejsou úplně slavnostní, ale zas tak obyčejné nejsou, určitě bych vyměnila boty, za podpatky, baleriny a šperky bych volila spíš decentnější.

Klarrishek +8/-31

13.11.15 13:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek