svatba - šaty a boty

Vložit odpověď
Nigerin

14.5.15 11:46

Zdravím, chtěla bych si tyhle šaty vzít na svatbu přítelovy tety, myslíte, že jsou vhodné? Doplňky bych si vzala buď v meruňkové nebo v nějakém odstínu zelené. Taky bych se ráda zeptala, jestli si můžu vzít i nějaké jiné boty než lodičky, popřípadě jaké? Mám úzkou nohu a žádné lodičky co by mi seděly jsem nesehnala.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

za mě šaty rozhodně ano…sice není z fotky patrný materiál a kvalita zpracování, ale barevně a střihově jsou dobré. Protože jsem klasik, tak bych volila rudé doplňky, ale meruňkové či zelené taky jdou, v podstatě všechny barvy. Co se bot týče, tak lodičky jsou to pravé, ale dají se nahradit…třeba sandálky s plnou špičkou, a jako mladá můžete mít i balerínky

Nigerin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kočka Míťa +1960/-700

14.5.15 12:21

 

Já bych je určitě vzala - délka je v pohodě, postavu v nich máte perfektní, jsou decentní, myslím, že ok.
Akorát si tedy nejsem jistá vaším výběrem doplňkové barvy - pokud tedy nemáte meruňkovou a zelenou „nakázanou“ jako doplňkovou svatební barvu. Jestli to totiž dobře vidím, šaty jsou v základu světle šedé a přijde mi, že meruňková i zelená by k nim, jak to říct, vypadala prostě tak nějak vyblitě. Volila bych výraznější barvy. Tmavě růžovou, červenou, modrou, prostě nějakou výraznější než pastelovou barvu. 

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…2f131cc5.jpg

A boty - co zkusit lodičky (nebo tedy baleríny) s páskem přes nárt? Takový ten klasický ve tvaru „T“, často jsem ho teď viděla v obchodech. Krásně drží nohu, taky mám užší nohu a mívám problémy s lodičkami, tohle to vždy vyřeší.

Nigerin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

moi-bebe +2207/-788

14.5.15 12:27

 

Šaty mít určitě můžete. Doplňky volte v barvě, která vám sluší, líbí se vám a cítíte se v ní dobře. Co se týče bot, myslím, že můžete mít i typ „balerínky“, ale volila bych takové, které vypadají slavnostněji. Tedy ne klasickou rozcápnutou cvičku s gumou za patou, nebo po celém obvodu.

Třeba tento typ mi přijde vhodný:
http://www.eobuv.cz/…r-zloty.html
http://www.eobuv.cz/…de-0800.html

Ale tyhle bych na slavnostní událost nebrala:
http://www.eobuv.cz/…uni-007.html
http://www.eobuv.cz/…ude-005.html

Problém byste ale nemusela mít ani s lodičkami na nízkém podpatku. Tam se mi osobně víc líbí podpatek široký, než klasická krátká jehla.
http://www.eobuv.cz/…a-black.html
http://www.eobuv.cz/…de-0800.html

Nigerin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

14.5.15 16:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek