svatba - šaty pro svědkyni

Vložit odpověď
SeaSun

27.1.14 23:27

Zdravím Pekelnice, šaty pro nevěstu (můj minulý dotaz) jsem už vyřešila a zbývá mi ještě sehnat šaty pro sebe. Barevné ladění bude „tyrkysová“. Svatba se koná v zámecké kapli v létě. Ráda bych na hlavu jednoduchý fascinátor - jako na obrázku. Pokud máte chvilku a nápad, hoďte mi se pár návrhů na šaty. Mám dlouhé tmavé vlasy, 175cm, vel 40-42 - takže nic pro úplné hubeňoury, ale postavu mám symerickou. Prosila bych hlavně odkazy na e-shopy. Už jsem tomu věnovala pár hodin a zatím jsem nic zajímavého a vhodného nenašla.
Díky!

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Já bych doporučila chvilku počkat, až příjdou do obchodů jarní a letní kolekce - tam bude šatů dost a dost. Píšete, že svatba je v létě, takže máte ještě čas. Já a moje družičky taky čekáme :)

SkyP +2573/-702

28.1.14 13:03

 

Závisí na tom, jaké šaty si představujete, pouzdrové? Mně by se líbilo třeba toto a do kaple bych ramena přehodila nějakým lehkým šálem, abych nepobuřovala.
http://www.whgz.net/images/Karen%20Millen%20Australia/DN193%20colourblocked%20stretch%20satin%20dress%20turquoise_3.jpg

tady
vůbec Karen Millen má hezké věci i když jsou trošku dražší. Karen Millen
pak jsem si zamilovala spoustu šatů odtud LYST
Jinak fascinátor je dosti výrazný a pokud byste netrvala na šatech, klidně bych zvolila i bílou halenku v kombinaci s tyrkysovou sukní.
Napadá mě ještě jedna možnost - zkusit zabrousit do salonů a šaty si půjčit/koupit tam - ostatně by měly být na společenské události vybaveni nejlépe ADINA No, snad jsem pomohla alespoň trochu.Hodně štěstí při hledání :)

Ravenna +552/-134

28.1.14 12:56

 

Mne by sa s takymto fascinatorom pacili saty s kvetinovou potlacou, zaujimavym vzorom alebo detailom v tyrkysovej farbe, napr " 1 ":http://floraldress.files.wordpress.com/…ay-dress.jpg?… , " 2 ":http://www.modcloth.com/…ss-in-forest 3 ":http://www.modcloth.com/…-party-dress 4 ":http://www.modcloth.com/…lowers-dress 5 ":http://www.modcloth.com/…ress-in-teal
Pripadne nieco v svetlejsich odtienoch (ladene ton v tone s fascinatorom): " 1 ":http://www.modcloth.com/…ress-in-mint 2 ":http://www.modcloth.com/…afloat-dress 3 ":http://www.modcloth.com/…elcome-dress

Divozienka +563/-309

29.1.14 23:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek