Svatba, už zase.

Vložit odpověď
tpospisilova92

28.5.16 13:47

Dobré odpoledne, chci poprosit o Váš názor na tyto šaty na svatbu kamarádky. Svatba bude na zámku a hostina v kulturním sále. Děkuji za rady :)

Najdete v encyklopedii: Červená barva

 

Domnívám se, že kombinace červená/černá je pro tuto příležitost taková příliš dramatická. Osobně bych volila boty např. v tělové barvě, zkrátka něco jemnějšího.....

Rosacanina +29/-3

28.5.16 19:08

 

Souhlasím s ostatními, že by k šatům lépe vypadaly jemnější doplňky, ale i takto se mi to líbí. Šaty vám sluší (byť vidím jen postavu bez tváře, ale předpokládám, že barvu jste vybrala tak, že k vám sedne) a na černé barvě k nim nevidím nic pekelného. Za mně - černé boty s kabelkou v pořádku, jemnější varianta další body navíc:o)

+/-

28.5.16 23:31

 

nikdo se nehrne do názoru, tak já začnu :-)

já z toho cítím něco trochu těžkopádného, asi kvůli stylu bot a psaníčku, a hlavně kvůli barevné kombinaci. přijde mi to nudné (ale ne pekelné nebo přímo špatné, jen škoda na tak veselou příležitost). šaty samy o sobě mi nepřijdou špatné, ale vybrala bych jiné doplňky. aspoň třeba tělové lodičky nebo naopak kabelku. nebo tělové lodičky a kabelku v barvě hnědé kůže. hodně se mi líbí colour blocking, kdy se k červené dá růžová, ale je to už dost výrazná kombinace. nebo metalické psaníčko.

Jiná Realita +246226/-57511

28.5.16 18:15

 

Tak vždy se dá najít lepší kombinace oblečení, ale že by tato byla špatná a na svatbu nevhodná bych tedy neřekl. Šaty jsou pěkné. padnou Vám a s Vaší postavou si je můžete dovolit. Lodičky jemnějšího střihu (ať černé nebo tělové barvy) by byly přece jenom lepší, ale jestli je nemáte, tak si klidně vemte tyto. Psaníčko mi připadá trochu dlouhé, ale platí to co pro boty.

Jirkátor +16464/-4174

30.5.16 06:47

 

Mně se outfit líbí, ale spíše někam na večeři či na schůzku.
Na svatbu bych volila něco jemnějšího.

+/-

30.5.16 09:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek