Svatba velikost 48

Vložit odpověď
Zdenka.Ne

26.5.12 13:49

Dobrý den, prosím o radu, jak doladit oblečení na svatbu (půjdu jako host) věk 27. Mám koupenou látku na šaty viz foto a typ šatů stejný jako na fotce, jen ne pod prsy střižený. Prsa nemám velká, tak by to nevypadalo dobře. Délku ke kolenům. Nevím, jestli není látka moc bláznivá na svatbu, ale jednobarevnou nechci, tam moc neschovám polštářky na bříšku. Navrch bolerko podle dalšího obrázku. Myslela jsem původně ze stejné látky jako šaty, ale jestli by to nebylo už moc, tak snad černé, nebo jiný nápad? Také nevím jaké boty, svatba bude na louce v červenci, podpatky by se mohly vrážet do trávy? Typ šatů chci zachovat, mám na ně střih.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Podle mě ve velikosti 48 potřebuješ přestřižení nebo opasek v nejužším místě postavy. Píšeš o faldíkách na bříšku, tak bych tipla, že ten zavrhovaný střih pod prsy a odtamtud volně rozšiřování (výraznější než u šatů na obrázku, z něčeho splývavějšího), bude nejlepší. Menší prsa tolik nevadí, to se dá zkorigovat dobrou podprsenkou a menším výstřihem.

A bolerko by možná bylo lepší o něco delší, nebo rovnou lehké sako, aby vznikly vertikální linie.

Pokud jde o tu látku, ta se mi nelíbí ani trochu. V kombinaci s navrhovaným střihem už vůbec ne.

Ani +7632/-2740

26.5.12 21:03

 

Tak zrovna ten střih pod prsy je tam podle mě zásadní, takhle to bude velká plocha s dost divným vzorem - vůbec se mi na to ta látka nehodí. Chtělo by to spíš něco, co opticky vytvoří křivky a to se obávám, že ani střih šatů ani látka nezvládne…Takže buď jinou látku - třeba nějakou s výrazným vzorem v oblasti prsou a zbytek umírněnější, nebo jiný střih - něco splývavého…na louku bych asi zvolila nějaké lehčí bolerko v pastelových barvách a k tomu možná klidně baleríny nebo sandály na klínku - přece jenom svatba na louce asi nebude tolik vyžadovat formální oděv.

blacken +33716/-10347

26.5.12 17:50

 

Když vezmu v potaz to, jak mají střihově šaty vypadat v kombinaci s poměrně velkou velikostí a ( jestli foto nezkresluje) rozmáchlým vzorem, nějak mi to k sobě neštymuje.Já bych volila drobnější vzor nebo jednobarevnost. Bolerko je pěkné, ale ze stejné látky bych ho v tomto případě taky neviděla.Pokud potřebuješ schovat faldíky na břichu, tak v tomto střihu šatů těžko.Pak bych volila spíš štíhlou sukni ke kolenům a „volnější vršek“- třeba i na ramínka.

Chany +14970/-1559

26.5.12 14:54

 

Já vím, že nechceš měnit střih, ale s tímhle vzorem látky (mimochodem krásným) by se mi velice líbil nějáký klasický antický střih šatů. Třeba i s jedním ramínkem jenom, krásně splývavé až k zemi, a s rozparkem :)

Jinak to bolerko mi k té látce moc nesedí - příjde mi to jako takový těžký materiál

girl.or.element +7128/-2720

26.5.12 15:43

 

Mě se ta látka líbí tak nepůl - líbí se mi ten potisk, ale nelíbí se mi ten podklad. Bolerko se mi líbí, ale pokud je ta svatba na louce, může tam dost pražit slunce a v černé by mohlo být až moc velké vedro.
Co se týče podpatků, tak pokud ten podatek nebude jehlový, zapichovat do trávy by se neměly.

Blair +2970/-513

26.5.12 14:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek