Svatební šaty - jaká látka + malá postava

Vložit odpověď
johanka_hanka

26.5.15 18:34

Dobrý den,
vyhlédla jsem si na svatební podzimní den tyto šaty - nechci žádné šlehačky ale lehkou eleganci, svatba bude na louce, takže bych chtěla na stuhu pod prsy květinu místo stříbrné aplikace a lehký hippies účes s květy.
Nevím jen, zda jsou šaty vhodné - měřím jen 165 cm,
a také nevím jakou látku na ně koupit - satén a tyl? Nebo něco jiného?
Děkuji

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Vybrala jste si hezký střih šatů, ale je u něj velmi důležitý výběr kvalitního materiálu. Nejlépe, když dojdete za krejčovou a domluvíte se s ní. Počítejte s tím, že kvalitní krajka stojí dost peněz, běžná cena je od 1500/m až do asi 4000/m, jsou i dražší krajky. Na živůtek budete potřebovat asi metr krajky s oboustrannými obloučky, pod ní bych dala jako podklad dyšes a podšívku, na sukni ještě jemný tyl v několika vrstvách /minimálně čtyři/ a speciální tyl na zadní díl.
S výškou postavy si nedělejte starosti, střih vám bude slušet. Abyste si opticky prodloužila nohy, můžete pásek dát o pár cm nad pas, ale je třeba to vyzkoušet na postavě. Vlečku bych nedělala, při svatbě na louce byste ji měla hned ucouranou a špinavou.
Více případně SZ.

Linie +19644/-3300

26.5.15 18:47

 

Vůbec nejste malé postavy, měřím taky 165 a svoji výšku považuji za střední :-). Vážně, tohoto střihu bych se nebála, rizikové jsou např. modely s úzkou sukní, která se rozšiřuje těsně nad koleny, ale takové se mi stejně nelíbí. Co se týče materiálu a vlečky, souhlasím s Linií.

dagur +4357/-848

26.5.15 21:20

 

Jsou nádherné!!!!!!!!

paviocko +657/-112

27.5.15 09:50

 

videla som ich naživo min. sobotu, v páse bola šedá šerpa. Tá krajka je cvernová, trošku blbo sedela, na niektorých miestach to odúvalo, vlečku si nevestička dala skrátiť, vadila pri pohybe. na obrázku sú nádherné, no ked som ich videla, nekúpila by som si ich. Neboli škaredé, nevesta bola krásna, ale nebolo to to pravé orechové. nevesta mala cca 165 cm, čo sa výšky týkalo, bolo to celkom ok, sedia aj nižšej postave.

AndreykaJ +2248/-440

27.5.15 22:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek