Svatební šaty po čtyřicítce

Vložit odpověď
divkavmodrem

7.7.12 14:31

Prosím, zkuste doporučit vhodné svatební šaty pro nevěstu. Jedná se o druhý sňatek, spíše civilní a prostý. Jsem drobnější postavy, trochu prostornější pozadí, letní typ, mám ráda elegantní, výrazně ženskou modu, jsem trochu konzervativní. Roční období nejspíše podzim, září. Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

jesli mate jen prostornejsi pozadi, tak zkuste sehnat svetle pouzdrove saty ke kolenum, k nim treba nude lodicky (bile lodicky se hodi jen k dlouhym svatebnim satum, v nichz nejsou videt) a jestli jste odvaznejsi, tak to doplnte fascinatorem a jemnymi sperky. predstavovala bych si to zhruba takhle:

razorblade +33049/-14046

7.7.12 18:56

 

Nafoťe sa. V jednoduchých rovných nohaviciach,hoci aj rifliach a obyčajnom tričku. Na posúdenie postavy. Priestranejšie pozadie može predstavovať Halina Pawlovska,ale rovnako dobre aj Jenifer Lopez. Vložte k tomu aspoň jednu fotku šiat,ktorú považujete za výrazne ženskú a elegantnú,pre predstavu ostatným,čo sa Vám páči. Skúste to znova založením témy na Fóre,alebo trebárs v rubrike Pokec. Ak bude požiadavka konkretnejšia určite sa niekto nájde,kto Vám dá tip.

gulietta +17204/-5736

7.7.12 17:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek