Svatební šaty pro 185cm

Vložit odpověď
Eleeshebat

9.4.18 10:10

Milé pekelnice,
vypadá to, že se budu vdávat, ale jsem zcela zoufalá, co se týče šatů. Chtěla bych dlouhé a žádnou šlehačku, ale vůbec nevím, kde a jak sehnat šaty, když jsem vysoká 185cm a mám velmi velký rozdíl mezi pasem a boky (70cm pas, 100 cm boky), tj. nepadne mi každý střih, co by padl tyčce. Jinak jsem štíhlá.
Oblast Brno. Máte tip na salon nebo případně na dobrou švadlenu? Možná bych si radši nechala ušít, protože chci dost specifický styl (něco a la gotika, elfí, fantasy střih).

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

tady na pekle je seznam švadlen..
https://www.modnipeklo.cz/…ravsky-kraj/
víc neporadím..

Eleeshebat: Odpověď mi pomohla, děkuji!

megusa +4486/-328

9.4.18 13:01

 

Nejprve bych si se snoubencem domluvila přesný termín svatby na radnici a v restauraci, ať víte do jakého počasí a prostředí si ty šaty budete pořizovat. Také budete vědět, kolik máte času na pořízení. Pak bych si obešla půjčovny svatebních šatů a krejčovské salony. Hledala bych v takových půjčovnách, kde vám případně mohou šaty i ušít. Jedna taková, o které vím, je v Hradčanech u Tišnova. Také bych se prošla centrem Brna a poohlídla se a poptala v těch malých prodejnách oděvů v bočních ulicích. Někdy tam šijí na zakázku: v IBC, nedaleko Měnínské brány, na Veselé ulici, kolmá na Kobližnou, kolmá na Českou …Hodně štěstí.

Eleeshebat: Odpověď mi pomohla, děkuji!

hamaru +15/-25

9.4.18 22:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek