Svatební šaty s akcentem námořnické modři?

Dariar

11.06.12 12:06

Ahoj, prosím poraďte. Blíží se pomalu svatební přípravy a řeším dilema. Můj muž se bude ženit ve slavnostní uniformě, která má barvu námořnické modři. Přeci jen mě ani jemu není dvacet, takže vdávat se v bílé asi úplně nechci. Takhle tmavý odstín modré mi ale přijde na svatební šaty už hodně netradiční a představovala jsem si něco světlejšího.

Objevila jsem fotku šatů, které se mi opravdu velmi líbí, nechala bych si je ušít v dlouhé verzi. Skládají se ze spodních hladkých šatů a vrchní krajkové vrstvy. Co s tím, ale barevně…? Spodní šaty bílé, krajku modrou nebo opačně? A nebude taková barevná kombinace vypadat spíše jako na maškarní nebo námořnický candrbál? Poraďte, co napadá vás… Jak to sladit? Hledám klasiku, elegantní, dospělou kombinaci…


Reklama

 

Myslím, že na svatbu by bylo hezčí zvolit spodní vrstvu tmavou a krajku bílou. Bude to mít efekt bílých šatů, i když bílé nebudou, bude to veselejší a budete vypadat výrazněji vedle vašeho muže, i když budete stále ladit.
Přikládám obrázek, kde je vidět, že to barevně a v tomto pořadí vypadá skvěle (nepřikládám ho tedy kvůli konkrétnímu střihu šatů, i když se mi také moc líbí, ale kvůli té barevnosti) http://www.helpmystyle.ie/…High-Res.jpg .
Obráceně to na mě působí smutněji, usedleji, viz. např. http://www.buttonnthreadboutique.com/…0dress01.jpg .
Pokud byste chtěla být v té modré více, to už bych spíše volila celomodré krajkové šaty (např,: http://bios.weddingbee.com/…ce_dress.jpg ) s bílým pásečkem a bílým fascinátorem ve vlasech.

firefly +5461/-786

11.06.12 15:15

 

Proč trvat na námořnické modři na svatebních šatech? Mě osobně se líbí uvedený obrázek, nebo tyto šaty, kdyby byly např. v béžové barvě:
http://www.marksandspencer.com/…p/B007BJ98XS?…
K doladění s ženichem bych využila barvu svatební kytice :)

Niveau +132/-58

11.06.12 17:58

 

Dariar, já bych byla spíš pro variantu tmavý podklad + světlá krajka. Jako na candrbál určitě šaty vypadat nemusí, pokud bude jejich střih dostatečně střízlivý. Myslím, že by tomu mohla pomoci i stuha v barvě podkladu v pase. (např jako: http://www.coolboutique.cz/…tke-new-.php).

Martishka +901/-68

11.06.12 14:05

 

Spolužačka si nechávala šít šaty podobného typu, stylem spodní vrstva světlejší a k tomu v tónu tmavší krajka, uměla bych si přestavit například Ocelově šedo modrou na podklas a k tomu doladit krajku dle manželovo uniformy. PS: Nebo zvolte opačný postup, dle krajky volte spodní vrstvu, zjistila jsem, že sehnat něco jiného než podprsenkovou krajku v hezkých barvách bývá celkem problém.

babakoko +2176/-666

11.06.12 15:08

 

Já bych si právě kvůli barvě uniformy modré ani domodra šaty nebrala. myslím, že to vůbec nevynikne. vedle modré uniformy právě krásně vynikne a současně ji doplní nějaká světlá barva, a souhlasím s niveau, že tu modrou bych zvolila třeba na kytici, květině do vlasů…apod.

Pokud už na modrých šatech trváte, přimlouvám se za něco, co je na prvním obrázku od firefly (tmavý podklad a světlá krajka jen někde, ne na celých šatech). celokrajkové šaty podložené jinou barvou totiž hrozně lehce sklouznou do čehosi usedlého.

Jiná Realita +245823/-57444

11.06.12 23:36

 

Také bych k tmavomodré uniformě nevolila šaty stejné barvy. Myslím, že tyto šaty by byly krásné v krémové barvě.

Ziné +678/-207

13.06.12 11:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama