Svědkyně na podzimní svatbě

Vložit odpověď
Košišta

22.9.14 15:04

Ahoj holky,
byla jsem poctěna úlohou svědkyně na svatbě kamarádky, moje noční můra se ale rozběhla, co na sebe? Jediné, co vím jistě, jsou tyhle střevíčky - růžovou barvu mám od nevěsty povolenou, tak budou laděné i kytky - jinak mi nechala volnou ruku. Ráda bych vytáhla šaty, co už mám, ale jsou černé ( viz foto ):/ Nechci být moc černá „mutra“, ale přemýšlím, že bych se nějak rozvítila doplňky. Poradíte - či to mám zavrhnout a shánět nějaké jiné šaty? Svatbu bude už za dva měsíce :)
Předem díky za tipy a rady :)

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Pokud je svatba „už“ za dva měsíce, tak určitě seženete lepší šaty než černé, na ramínka (na které už bude určitě zima), s velkým výstřihem a krátké. Jako svědkyně byste měla vypadat reprezentativněji. Podívejte se tady do různých diskusí a rad - je tady tak 10 otázek na téma „co na sebe jako svědkyně“.

Košišta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

22.9.14 15:13

 

Ty šaty jsou pěkný, ani černá mi na svatbu nepřijde nevhodná, ale určitě vám v nich bude kosa.. radši bych vybrala jiné, s rukávy, zkuste třeba FF, tam mívají pěkné šaty. a boty bych vzala ssebou, ať si je k tomu můžete rovnoíu zkusit..

Košišta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

arw +2303/-685

26.9.14 14:56

 

Tyhle šaty se mi pro svědkyni z mnoho důvodů (viz. příspěvek SkyP) nezdají příliš vhodné.
Dva měsíce jsou relativně dlouhá doba, abyste sehnala nové. Šaty do společnosti se Vám (snad) budou hodit i v budoucnosti.
Co se týče doplňku na fotce, kabelka a šperky (zvláště přívěšek) na mě působí poněkud lacině, takže bych si na Vašem místě pořídila také něco nového.
„Svatebních rad“ je zde na MP spousta, najděte si chvilku a web si projděte. Možná narazíte i na nějakou zajímavou inspiraci.

Košišta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Roseline +33388/-3958

22.9.14 17:49

 

podle mojí mamky je svatba vážná věc, ale černá mi připadá trochu moc, obzvlášť na mladé ženské…na růžových botách by se stavět dalo…zkuste třeba pouzdrové šedé šaty, nebo alespoň bílo- černé či ideálně šedorůžové…a kabelka na fotkách mi připadá trochu do oranžova/cihlova a to mi teda k růžové nejde…Je mi jasné, že když budete hledat s jasnou představou a pod tlakem času, tak to jistě půjde výrazně hůř, než kdybyste nic nepotřebovala

kočka Míťa +1960/-700

23.9.14 14:51

 

Nejlepší by bylo koupit/půjčit nové šaty. Pokud byste si nové šaty koupit nechtěla/nemohla, vzala bych k těmto šatům šál v barvě lodiček nebo ve světlejší ladící růžové a světlé šperky (třeba perličky). Nevím, z jakého jsou šaty materiálu, pokud jsou kvalitní, nevadila by, podle mého názoru, ani délka šatů (nejsou vyloženě mini) nebo výstřih (není zase tak dramaticky hluboký). Černá barva se moc nehodí, bylo by podle mne možné vzít k černým šatům obecně vypasované sáčko ve světlé barvě, ale nevím, jestli by se to k těmto šatům hodilo, neumím si to moc představit. A kupovat nové sako ladící k lodičkám a šatům by bylo asi ještě náročnější a dražší, než koupit šaty.

Košišta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dragon fly +4965/-740

23.9.14 14:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek