Teplé a zároveň hezké zimní boty

Vložit odpověď

6.11.15 18:42

Ahoj pekelnice,

Adin poslední článek mě přiměl k zamyšlení a musím uznat, že i když jsem už překročila třicítku, po návratu do ČR a odstěhování na vesnici jsem zase trochu spadla do té šedé bezradnosti – a týká se to hlavně bot a těch zimních nejvíc. Sandály a žabky na léto jsou bez problému, ale jak vyřešit to, že potřebuji zimní boty zároveň pohodlné, které trošku něco vydrží (třeba v zimě úzké podpatky nepřipadají v úvahu, k domovním dveřím jdu přes trávu, kde se bořím atd.) a zároveň tak nějak slušně vypadající, a hlavně, aby v nich taky bylo teplo, nebo by do nich šlo například vzít teplé ponožky. Prošla jsem několik obchodů tady po okolí (Baťa, CCC, Deichman), ale nikde mi nic nepadlo do oka, co by splňovalo kritéria – přiměřeně hezké (tzn. Abych nevypadala jak když jdu zrovna od traktoru), teplé, přiměřeně praktické (třeba semiš se udržuje dost špatně a letos je všude), a abych kvůli jejich ceně nemusela obětovat složenku za plyn (představa tak do 2000 Korun). Nebráním se nákupům po internetu, ale pomohly by zkonkrétní zkušenosti a rady o konkrétních obchodech. Barva neutrální (černá/hnědá), velikost 36 i s ponožkou.

Pro doplnění, protože to většinou v žádostech o radu chybí, moje postava je 158/50, přesýpací hodiny s výraznějším spodkem, vlasy dlouhé, přírodní tmavě hnědé, studený typ, pleť střední až olivová. Věk 31 let.

Moc děkuji za každou radu.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Nevím, jaký ji jinak Váš styl a co běžně nosíte, ale když Vím, že budu mít hodně chozeníí nejrůznějšími terény, beru si tyhle kozačky z Manga http://www.mangooutlet.com/…ene-kozacky/?…

Vypadají už druhý rok dobře, stačí je udržovat čisté a nakrémované.

MP scully: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3395/-1423

6.11.15 20:36

 

Osobně jsem pro vojenský/jezdecký typ kozaček. Jsou to boty, které si můžete vzít prakticky k čemukoliv (až na nějakou extrémní eleganci). V pohodě se v nich dá zvládnout náledí i sníh. Což bylo pro mě kritérium, protože tady u nás jim občas trvá i den nebo dva vyjet a odhrabat sníh. Představa, že se dva dny propadám podpatky několik centimetrů mě taky nevzrušovala. Tak jsem se nakonec inspirovala Kate Middleton a jedny takové jsem koupila loni přes e-shop. Nevzpomínám si teď, jestli to byl botyk, nebo eobuv, ale jeden z nich určitě. Hladká kůže, vevnitř zateplení, tmavší hnědá. Člověk si do nich může vzít jen punčošky i při mínus deseti a nemrzne. Číslo jsem trefila přesně, protože tam měli napsánou velikost nohy v mm, stejně tak obvod lýtka. Cena byla někde mezi 1600 - 2000, takže snesitelná.

MP scully: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

7.11.15 12:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek