Tipy na krátké společenské(plesové) šaty

Vložit odpověď
Tequila

18.10.12 16:02

Potřebuji si letos koupit krátké šaty, které by šly nosit na maloměstské a vesnické plesy/zábavy, případně podobné slavnostnější události, kam se moc nehodí mé dlouhé plesové šaty. Myslela jsem, že to bude jednoduché, ale nakonec to tak nevypadá. Barevně by měly být nejlépe červené, malinové, fialové nebo modré (černé jsem mívala doteď, tak to chce změnu), ještě lépe aby se k nim hodily stříbrné boty :o) Délka cca těsně nad kolena nebo ke kolenům (vídám všude samé pod zadek, a to určitě nechci, ani se to nehodí), elegantní, pokud možno nepřezdobené, spíš jednoduché se zajímavým střihem nebo detailem, s užší nebo lehce rozšířenou sukní, bez volánků, ne balonové ani jinak připomínající šlehačku. Cena cca do 2000,– Kč. Je mi 26, velikost 36/38, postava hruška s nepříliš obdařeným hrudníkem, výška 169 cm. Díky za jakékoli tipy :o)

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Já jsme to tu už myslím někdy psala, zajímavé a ne drahé šaty mají v dianthe (prodejna myslím Praha a Třebíč, takže nevím jestli to není pro Vás z ruky)… mě osobně se líbí tyto http://www.dianthe.cz/…aty-1607.jpg na webu nemají veškerý sortiment, je třeba si tam zajít… pak občas mívají zajímavé a levné šaty v Tescu - F&F

Jinak myslím, že ke stříbrným botkám Vám asi půjde téměř cokoliv…

ajuna +1896/-266

19.10.12 08:23

 

Z obchodů bych poradila třeba Orsay, mívají tam takovéhle šaty, ale nevím, co nabízejí letos, ještě jsem tam nebyla

Alenka.p +1012/-91

18.10.12 17:12

 

Nevím, kde už jste byla, ale já mám většinu šatů ze Zary, dají se sehnat i do 2000, pravda, čím dražší, tím hezčí. Koukala jsem na stránky, ale červené- ve kterých by se dalo tančit mají asi jen jedny. Pak chodím do Promodu, případně Manga. Do Orsay jsem hodně chodila dřív, teď už dam dlouho mají prd, tak už moc nemám přehled, ale třeba si vyberete právě tam. A ještě zkuste Oodji.
http://www.zara.com/…LED%20COLLAR -to jsou ty ze Zary, já bych je brala, vám se třeba nebudou vůbec líbit.

llolla +20399/-3436

18.10.12 17:44

 

a koukala jste na ASOS ? tam mají krásné šatky a občas se podaří i téměř „za hubičku“ :-)

Simireq +1/-0

23.10.12 00:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek