Šaty na svatbu - nevěsta

Vložit odpověď
kajak2

12.3.15 11:24

Dobrý den, byla bych ráda kdybyste mi poradili… Tento rok chystáme naší svatbu a já moc nevím co na sebe. Určitě nechci takovéty „klasické“ svatební šaty, to vůbec není můj styl. Moc se mi líbí model na obrázku tzn. tylová sukně, top a svetr. Problém je, že vůbec netuším jaký top se svetrem vybrat…pastelová barvy mi moc nesluší, možná tak krémová, ale spíš ke mě jdou sytější barvy… Také bych chtěla, aby věci byly kvalitní (což je v čr taky celkem problém). Asi neznám ty správné obchody…
A druhá věc, hodí se na postavu 165 cm (štíhlá) dlouhá bohatší sukně? Není lepší kratší?
Děkuji za odpovědi :)

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Něco v podobném duchu zde prezentovala jedna nevěsta, myslím, že se líbila. Link pro inspiraci: https://www.modnipeklo.cz/inspirace/2532/. Jinak nevidím problém v tom ladit top a svetr do sytější barvy a případně v této barvě ladit celou svatbu. Jako krásnou kombinaci s bílou/krémovou sukní vidím královsky modrou, fuchsiovou apod. Tylovou sukni je možná nejjednoduchší nechat ušít, myslím, že je šije např. zdejší uživatelka @kayav. Svetr a top - to již bude otázka hledání a zkoušení. Hodně štěstí přeji.

kajak2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Iv_Sm +43237/-2922

12.3.15 13:41

 

Na menšie postavy sú vhodné buď sukne dlhé alebo po kolená a kratšie. Ja meriam len 159 cm a absolútne ideálne je ak mám dlhú sukňu až po zem a vysoké topánky. Veľmi dôležité je nemať tú sukňu niekde k členkom ale skôr dlhšiu, jemne padnutú na zemi. To siluetu opticky predĺži.
Inak ako nápad sa mi to veľmi páči. Podobnú sukňu môžete neskôr skombinovať aj k iným vrchom.
Akurát treba dbať na to, že tento typ sukne sa skutočne hodí k ženám so štíhlou postavou, nie veľkými prsiami a útlejším pásom. Na Keire to vyzerá výborne, lebo je tak neskutočne subtilná. Bohatosť sukne by sa mala odvíjať hlavne od vašeho bodytype (či máte definovaný pás, vyššie/nižšie položené boky… skúste si na sebe predtým niečo také skúsiť, to či vám to ide budete vidieť), dĺžka od výšky.
Ak ale takéto niečo naozaj chcete, tak potom to treba dať ušiť. Farebne by som išla kľúdne do kombinácie maslová biela, krémová či šampanská s nejakou sýtou farbou, napr. bordovou ako je na obrázku. Poprípade kráľovská modrá, indigová modrá či africká fialová.

kajak2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Kassasndra +960/-554

12.3.15 19:29

 

Vzhledem k tomu, že chcete sukni a top, předpokládám, že budete šaty využívat i později. Musíte si proto ujasnit, na jaké příležitosti je budete využívat a podle toho přizpůsobit délku. Pokud toužíte po dlouhé sukni, vaše výška není na překážku. Doporučuji si sukni nechat ušít. Shánět ji v českých obchodech, je podle mého názoru marné. Jen promarníte spoustu času a výsledek nulový. Pokud jde o top a svetřík, šikovná švadlena to dokáže také ušít. Pokud jste z Prahy, mohu vám doporučit návrhářku Petru Kociánovou (http://www.petrakocianova.cz/). Shodou okolností totiž i já letos chystám svatbu a šaty mi dělá právě ona. Nechtěla jsem žádnou obvyklou róbu, ale něco výjimečného, a přitom nositelného i po svatbě. Zpočátku jsem se obávala finanční náročnosti, ale byla jsem mile překvapená. Má rozumné ceny. Je nesmírně šikovná, dokáže báječně poradit. Vřele doporučuji. Postará se nejen o návrh, ale i látky a ušití. Moje svatební šaty s budou skládat z dlouhé kalhotové sukně, korzetu a zvláštní peleríny.

kajak2: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Clementin +252/-106

12.3.15 18:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek