Účesy pro kulatý obličej

Vložit odpověď
MP Zuzan

26.10.12 11:09

Zdravím pekelnice,
už docela dlouho nad tímhle přemýšlím a zajímalo by mě, jak to máte vy. Když je plesová sezóna, tak to tolik neřeším a vždycky si něco načešu, ale moc si nevím rady, co si udělat na hlavě v běžný den. Většinou končím nakonec stejně u rozpuštěných vlasů, výjimečně nějakej volnej culík. Nevím proč, ale přijde mi, že cokoliv si učešu, tak mi dělá z hlavy obrovskou kouli. Mám takový typický kulatý obličej s plnějšíma tvářema a vyšším čelem. Na netu je sice hodně obrázků, ale jsou prezentovány většinou Cameron Diaz, Kirsten Dunst..jejichž obličeje mi tak kulaté nepřijdou, možná se mi to jen zdá. Takže bych ráda věděla, jak to řešíte vy :).

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

No oni Vám kulaté nepřijdou možná právě proto, že to ty dámy umí nosit - mají dobrého kadeřníka a sestřih, který opticky obličej zúží. :D Takže já bych řekla, že základ je ten dobrý sestřih. Jinak taky řeším podobný problém s tím, že já mám obličej ještě spíš hranatý, ale taky mi hodně účesů vůbec nesedí a mám dojem, že furt nosím stejnou nudu.
Možná by se dalo inspirovat tady http://video.about.com/…und-Face.htm je tam pár tipů, pak napravo v related articles jsou články i s fotkami.
Co jsem pochopila je, že pro kulatý obličej není vhodný culík (ještě víc vynikne tvar obličeje), naopak dobře vypadají různé asymetrické účesy s ofinkou nabok a podobně.

smrtonoška +3969/-553

26.10.12 13:37

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek