Univerzálnost bot

BatInCave

24.08.14 12:13

Zdravím,
mám vyhlídnuté boty z obrázku. Za tu cenu to budou každodenní univerzální boty (jsem hlavně „sukňová“). Co mi ale začalo vrtat hlavou je nude pásek. S podzimem předpokládám, že začnu dost nosit barevené/tmavé punčocháče. Chápu, že jsou barvy, ke kterým nebude připadat v úvahu, ale nebude to faux pas i k obyčejným černým/jinak neurálním? Popřípadě by to byla věc dalšího sladění doplňků? Děkuji za odpověď :)


Reklama

 

Píšete, že jste sukňová, ale mně se nezdá, že by tyto boty vypadaly k sukni dobře - pásek nepásek, vypadají ale pohodlně. Vím, není to diskuse, ale zajímalo by mě, k jakým typům sukní je budete nosit. Pokud se týká samotné barevnosti, pak by mě vůbec nevadilo, kdyby přes černé silné punčocháče byl béžový pásek, naopak to možná bude zajímavější než celočerné. Béžová se hodí i k jiným barvám punčoch - vínové, tm. zelené, …záleží na zbytku outfitu a barvě dalších doplňků - třeba béžová kabelka.

BatInCave: Odpověď mi pomohla, děkuji!

JarkaJ +4630/-978

24.08.14 17:44

 

Na fotce se mi ty boty nelíbí, ale na noze můžou vypadat dobře, hlavně pokud máte štíhlé nohy. I k sukním. Pásek bych tolik neřešila, berte to tak, že světlý pásek na tmavé punčoše působí stejně jako docela obvyklý černý pásek na kůži bez punčochy. Možná bych to kompenzovala opaskem nebo náramkem ve stejné barvě, případně malým šátkem zavázaným na kabelce nebo něčím takovým. Jen ty sukně to chce asi více volnočasové, barevné. A ne delší než lehce nad kolena.

BatInCave: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nihilistka +352/-82

25.08.14 09:23

 

I mně přijde ten pásek jako menší problém než samotná bota. K sukni je to takové… lehce humpolácké? Chtělo by to něco, co nebude působit jako takové kopyto. Něco na pohled lehčího. Mám z toho dojem, že vám to bude opticky zvětšovat nohu - ne jen kvůli té podrážce, ale taky protože mi přijde, že ta špička bude asi taková hodně oválná a možná i to vykrojení na nártu bude kvůli tomu působit tak trochu staromódně - že budou zkrátka až moc připomínat boty našich babiček. Myslím, že asi všechny chceme, aby naše nožky - obzvlášť, když máme sukni - vypadaly co nejmenší a nejdrobnější? Tak zkuste ještě zapátrat, jestli nenajdete něco, co víc dýchá ženskostí a mládím. Pohodlné ale určitě jsou a pokud potřebujete i boty ke kalhotám, tak myslím, že tuhle roli by plnily obstojně :)

andiedvorakova +8735/-1219

24.08.14 20:16

 

Vím, že na tohle jste se neptala… Ale ty boty se mi nelíbí. A už vůbec ne k sukním. Pokud se Vám líbí (samozřejmě že líbí, jinak byste neuvažovala o koupi), tak si je kupte, ale nenoste je k sukním. Možná mi jen chybí fantazie, ale nedokážu si představit jedinou sukni, ke které by vypadaly dobře.

Erinka.X +857/-227

24.08.14 18:22

 

Mne sa tie topanky pacia velmi. Ale farbu puncochacov by som obmedzila na telovu alebo ciernu, aj to neviem ci by sa k nim hodili hrubsie cierne…

BatInCave: Odpověď mi pomohla, děkuji!

elte +65/-21

24.08.14 22:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama