Univerzálnost bot

Vložit odpověď
BatInCave

24.8.14 12:13

Zdravím,
mám vyhlídnuté boty z obrázku. Za tu cenu to budou každodenní univerzální boty (jsem hlavně „sukňová“). Co mi ale začalo vrtat hlavou je nude pásek. S podzimem předpokládám, že začnu dost nosit barevené/tmavé punčocháče. Chápu, že jsou barvy, ke kterým nebude připadat v úvahu, ale nebude to faux pas i k obyčejným černým/jinak neurálním? Popřípadě by to byla věc dalšího sladění doplňků? Děkuji za odpověď :)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Na fotce se mi ty boty nelíbí, ale na noze můžou vypadat dobře, hlavně pokud máte štíhlé nohy. I k sukním. Pásek bych tolik neřešila, berte to tak, že světlý pásek na tmavé punčoše působí stejně jako docela obvyklý černý pásek na kůži bez punčochy. Možná bych to kompenzovala opaskem nebo náramkem ve stejné barvě, případně malým šátkem zavázaným na kabelce nebo něčím takovým. Jen ty sukně to chce asi více volnočasové, barevné. A ne delší než lehce nad kolena.

BatInCave: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nihilistka +354/-82

25.8.14 09:23

 

I mně přijde ten pásek jako menší problém než samotná bota. K sukni je to takové… lehce humpolácké? Chtělo by to něco, co nebude působit jako takové kopyto. Něco na pohled lehčího. Mám z toho dojem, že vám to bude opticky zvětšovat nohu - ne jen kvůli té podrážce, ale taky protože mi přijde, že ta špička bude asi taková hodně oválná a možná i to vykrojení na nártu bude kvůli tomu působit tak trochu staromódně - že budou zkrátka až moc připomínat boty našich babiček. Myslím, že asi všechny chceme, aby naše nožky - obzvlášť, když máme sukni - vypadaly co nejmenší a nejdrobnější? Tak zkuste ještě zapátrat, jestli nenajdete něco, co víc dýchá ženskostí a mládím. Pohodlné ale určitě jsou a pokud potřebujete i boty ke kalhotám, tak myslím, že tuhle roli by plnily obstojně :)

andiedvorakova +8745/-1219

24.8.14 20:16

 

Vím, že na tohle jste se neptala… Ale ty boty se mi nelíbí. A už vůbec ne k sukním. Pokud se Vám líbí (samozřejmě že líbí, jinak byste neuvažovala o koupi), tak si je kupte, ale nenoste je k sukním. Možná mi jen chybí fantazie, ale nedokážu si představit jedinou sukni, ke které by vypadaly dobře.

Erinka.X +861/-232

24.8.14 18:22

 

Mne sa tie topanky pacia velmi. Ale farbu puncochacov by som obmedzila na telovu alebo ciernu, aj to neviem ci by sa k nim hodili hrubsie cierne…

BatInCave: Odpověď mi pomohla, děkuji!

elte +66/-21

24.8.14 22:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek