Úprava svatebních šatů (Praha, Zlín)

Vložit odpověď
Maiandra

18.10.16 16:35

Zdravím,
naskytly se mi opravdu krásné (a originální) svatební šaty, které mi bohužel ale nesedí - resp. jsou mi o kus volné na zádech kolem pasu. Potřebuju se do čtvrtka rozhodnout, zda si je vezmu, nebo ne. Takže řeším, jestli by bylo možné je zabrat, střih je princes (viz foto), zapínání na zip (pod knoflíčky, ty jsou ozdobné), mají podšívku, patrně by jako jediná úprava stačilo zabrat u zadních dílů torza… Vzhledem k charakteru šatů je to asi trochu náročnější práce, ne něco pro známou se šicím strojem.
Jenže vůbec nemám přehled o švadlenách v Praze (příp. Zlíně, kde jsem dost často), takže moc prosím o tip na někoho, kdo by tohle zvládl, kdo práci nešidí (ale taky mě nebude stát stejně jako šaty samy…). Budu moc vděčná za jakékoli rady a zkušenosti, jsem teď celkem bezradná… :(

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Já bych řekla, že pokud nechcete adekvátně tu strašnou práci zaplatit, tak je neberte.

Moir +23896/-3814

19.10.16 12:56

 

Já jsem řešila něco obdobného (mě teda byly šaty naopak malé), a byla jsem se ptát v Adině na 5. května na Praze 4, kde byli ochotní (a za ne nějak extra velké peníze - myslím, že to bylo něco kolem 1.000,– Kč), vypárat zip a všít vsadku a šněrování. Já jsem si nakonec od úpravy upustila, takže nevím, jak by dopadla, ale zkuste se zeptat tam či v jiném salonu… Ve svatebních studiích by měli mít s podobnými úpravami dost zkušeností.

Maiandra: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bebunka +173/-48

19.10.16 14:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek