V puntíkovaných šatech jako svědkyně na svatbu?

Vložit odpověď
Michaela Pe

6.9.14 18:51

Dobrý den, milé dámy.
Prosím Vás o radu: příští týden jdu na svatbu (malou, rodinnou) jako svědkyně. Poradíte mi, prosím, jsou-li tyto šaty vhodné? - viz přiložené foto. (Typově i postavou jsem podobná modelce na fotografii - v tom problém nebude.) Nevěsta bude mít na sobě jednoduchý světlý komplet - viz další přiložená fotografie.
Nejsem si jistá, zda barva a vzor mnou zvolených šatů jsou pro tuto příležitost vhodné…
Přemýšlím o doplnění klasickými černými lodičkami. Jako kabelku uvažuji zvolit velké jednoduché „psaníčko“, u kterého si ale nejsem vůbec jistá barvou. Mám zvolit bílou?
(A jen na okraj - bojuji s myšlenkou doplnit celé kloboukem - jsem kloboukový typ. :) )
Prosím, poraďte.
Velice děkuji.
Michaela Pe

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Šaty - proč ne ale klobouk, prosím, ne. Jistě by byl na svatbu vhodný ale jestli budete stát jako svědek za nevěstou, všem ostatním by celý obřad překážel ve výhledu.

Michaela Pe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Josefka +7983/-927

6.9.14 21:02

 

Ty šaty mít klidně můžete. Ale je to Bonprix, tak počítejte s tím, že budete nejspíš potřebovat o číslo menší, než nosíte běžně. Co se týče klobouku, já osobně bych si ho nebrala - ale je to jen můj dojem vyvolaný tím, že pokud jde nevěsta v tom jednoduchém kalhotovém kompletu z fotografie, snažila bych se, abych působila také jednoduše. A klobouk přeci jen přitahuje (alespoň u nás, kde se běžně nenosí) dost pozornosti. Pokud ovšem klobouk nosíte často a vaši známí jsou tak na vás zvyklí, pak s tím asi stejně počítají - v tom případě si ho klidně vezměte. Jestli si nejste jistá, zda si ho vzít, či ne, vždycky se můžete poradit s nevěstou :)

Michaela Pe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

7.9.14 14:46

 

Jestli bue svatba nefomální, tak bych si ty šaty klidně vzala. Bílý klobouk by se k nim hodil, když ho vynecháte jen na období obřadu, tak by to mělo být v pohodě. Jinak by se mi k tomu moc líbily doplňky v červené barvě - psaníčko, lodičky, červená rtěnka.
http://3.bp.blogspot.com/…6K_37155.png
http://2.bp.blogspot.com/…DSCF4936.JPG
http://photos.posh24.com/…ack_whit.jpg
http://photos.posh24.com/…hite_pol.jpg

Michaela Pe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

firefox +93/-69

6.9.14 22:21

 

Šaty jsou moc hezké, klidně je jako svědkyně můžete mít. Psaníčko bych volila buď dvoubarevné v barvách šatů, ale to bude problém sehnat, jinak klidně bílé, černé, červené, vínové…

Michaela Pe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4358/-848

6.9.14 21:15

 

Klobouk na svatbu patří. :)

Michaela Pe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ptera +694/-239

6.9.14 21:13

 

Já bych to doplnila něčím opravdu jednoduchým. Vzhledem k tomu, co má na sobě nevěsta, tak cokoli barevného, kloboukového nebo jinak výrazného, ji bude převyšovat a budete oblečená líp, než ona. Možná ty červené lodičky, to ještě bude tak akorát fajn, ať zase nejste tak tmavá. Moc se mi nelíbí, co bude mít nevěsta na sobě, proto budete v šatech pro mě prostě oblečená vždycky líp, než ona, ale to je můj subjektivní názor.

Michaela Pe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

8.9.14 10:10

 

Vzhledem k tomu, jaká svatba to bude, bych se nebála jít do barev, fascinátoru / menšího klobouku a nějakého psaníčka. Nezůstavala bych jen u černé a bílé - to by byla trochu nuda a byla by to škoda.

Michaela Pe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9533/-3345

7.9.14 09:51

 

Šaty mi přijdou prima, a klobouky na svatby nosím, jak jen to jde. Coby svědkyně ovšem opravdu jen malý, ať je na nevěstu vidět.

Michaela Pe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evženie +2337/-330

7.9.14 23:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek