Velikost naramku Pandora

Vložit odpověď
pejlina

24.7.16 16:44

Moc prosím o Vasi radu ohledně velikosti naramku Pandora srdce Pave, jelikoz se jedna o vyssi investici docela to resim. Obvod zápěstí mám 15,5 cm. Nevím zda bude lepší velikost naramku 17 cm nebo 18 cm. Dle internetu se má naramek cca 0,5 cm vytáhnout. Nemam rada moc upnute naramky kolem ruky, ale zase nechci, aby mi z ruky padal ☺. Navuc budu doplnivat koralky… Máte prosim někdo zkušenost? Moc Vám všem děkuji za radu.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Mně se Essence vytáhl vážně o dost. A nový klasický mi přijde zase strašně upnutý, ale už tak po týdnu přestal otlačovat a věřím tomu, že se vytahá také. Sama bych si takhle na těsno asi nevybrala ale prodavačka naprosto jednoznačně usoudila, že o centimetr větší by byl už moc velký. Nicméně pokud fakt máte ráda volné, kupte 18. Z ruky vám nespadne. Ale prostě pak bude dost volný. :-) Nebo si zkuste na ruku dát nějaký bižu 18,5 cm a uvidíte. :-)

pejlina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Danýska +329/-56

24.7.16 21:43

 

Dobrý den, doporučuji spíše větší náramek. Sama teď budu původní náramek, který se dvěma korálky dobře seděl, nahrazovat podstatně větším, protože když se sbírka rozrostla na osm, devět kousků, začal tvořit značné otlaky a kdybych přidala ještě další přívěsek, už náramek nezapnu.

pejlina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Azarewa +255/-20

25.7.16 09:09

 

Já mám obvod zápěstí 14,5 cm. Náramek jsem dostala 17cm s 11 korálky a tak tak jsem ho zapnula, trochu mě tačil. Celkem rychle se na štěstí vytáhl (asi o jeden cm), teď je mi dost volný a další korálky se mi tam ještě vejdou. Píšete, že máte obvod zápěští 15,5, tedy o centimetr silnější než já-určitě bych Vám doporučila 18 cm náramek.

pejlina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

rozmazlená +248/-64

25.7.16 14:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek