Vhodné či ne?

Vložit odpověď
Domisekk

14.5.16 19:23

Drahé pekelnice/ drazí pekelníci,
včera jsem, přidávala šaty, které měli být původně na svatbu kam jdu jako host.

Po vlně kritiky jsem se rozhodla znovu vydat směr obchody.. A najít vhodnější šaty!

Jsou již tyto vhodné? Jaké doplňky bych měla zvolit?

Omlouvám se za nevhodné černé silonky
na fotografii a bílé boty.

Přeji hezký den!

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

Na svatbu vhodnější jsou, ovšem nikoli pro Vás, a to ani barvou, ani střihem. Podívejte se po šatech s véčkovým výstřihem a také vybírejte modely s aspoň trošku zakrytými rameny. Vzhledem k tomu, že jste barevně dost výrazná, vyhněte se pastelovým tónům a zkuste něco sytého, třeba ze spektra barev drahých kamenů.

Betty J. +32767/-3909

15.5.16 09:24

 

Nemyslím si, že při velikosti Vašich předností Vám střih uzavřený až ke krku dělá dobrou službu. Barva, délka i nařasená sukně jsou velmi pěkné a na svatbu vhodné, vřele bych Vám ale doporučila najít šaty spíše s véčkovým, byť nehlubokým výstřihem. Černé punčocháče se mně osobně k této barvě nelíbí, působí zbytečně tvrdě.

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Maedel +1238/-106

14.5.16 20:42

 

Souhlasím s komentáři, tyhle jsou rozhodně lepší, ale ještě to chce vyladit. Nicméně chci ocenit, že jste reflektovala komentáře a nebojíte se poradit, když si nejste jistá. Lepší se poučit než utratit peníze za špatně padnoucí šaty. Držím palce, ať máte šťastnou ruku.

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

agatha christie +25/-7

15.5.16 21:57

 

Makinka: Já myslím, že není třeba o svatbách až tak spekulovat. Kdyby se jednalo o nějakou specifickou svatbu, dotazující by to určitě upřesnila. To se týká všech, které hned po dotazu typu „co na svatbu“ zjišťují, jaká že to má být. Upřesnění není, takže asi česká klasika: obřad na radnici (nebo v kostele, to už je jedno. Pokud se někdo vhodně obleče na svatbu na radnici, bude to vhodné i do kostela), oběd v restauraci (kde může být venkovní posezení, to taky tolik nehraje roli. Počítá se s tím, že se půjde venkem, pořád se někam přesouvá, někde postává a čeká a později s jde trochu projít po okolí).

Domisekk: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8420/-2384

16.5.16 21:32

 

Podívejte, na nějakou teoretickou svatbu se asi hodí, ale vy jste nám nic neřekla a to se pak špatně radí. Jdete na obřad nebo i potom na oslavu? Obřad bude v kostele, na úřadě nebo na louce? Oslava bude v restauraci nebo v kempu? Určitě se znáte s ženichem nebo nevěstou nebo znáte někoho, kdo je zná. Zeptejte se spíš jich, určitě vědí, v jakém duchu by se jejich svatba měla nést.

Makinka +463/-101

15.5.16 10:16

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek