Vhodný náhrdelník a účes k maturitním šatům?

Vložit odpověď
Tendie

13.1.17 17:19

Ahoj,
nerada bych tak krásný šaty a celkový dojem kazila přeplácaností nebo nevhodným výběrem, proto prosím o radu co se náhrdelníku týče, že buďto vůbec žádný a nebo by se mi líbil viz. foto :)

Mám sestříhané vlasy pod ramena a nejsem si jistá, co by se s tím dalo dělat takže posílám pár návrhů a budu vděčná za jakoukoliv radu :)

Najdete v encyklopedii: Červená barva

 

Náhrdelník bych nedávala žádný, případně jen nějaký drobný jemný řetízek ( třeba řetízek + 1 perla či tak)… Vlasy určitě upravit, ale šla bych do nějakého hladkého nezdobeného drdolu anebo copu.

zelwice +269/-214

15.1.17 12:57

 

Dárky od Marušky z čínskýho eshopu :-/

Minky +1206/-641

14.1.17 19:42

 

Žádný náhrdelník bych nedala. Vlasy vyčesat (drdol, banán) a visací (klidně bohatší) náušnice. ;)

Chany +14966/-1557

14.1.17 20:55

 

Nechcete to přeplácat a pak si vyberete takovýto náhrdelník? Něco malého je vhodné, volila bych třeba nějaký přívěšek ve velikosti větší peckové náušnice. Do uší také jenom pecky nebo něco v podobné velikosti.
Doporučila bych stříbro, nebo zlato, bižuterie je hezká na běžné nošení, ale na plese „hodnotný“ šperk celkově pozvedne šaty a celkový dojem. Prostě to jde vidět.
Co se týče vlasů, Vy sama musíte vědět, jaké jsou Vaše možnosti. Myslíte vlasy pod ramena vlasy 1cm pod ramena nebo 5cm? Kdybyste tu dala fotku, nebo obrázek, který přibližně souhlasí, tak snad, ale podle tohoto popisu bych řekla, že na účesy, které jste sem dala, by bylo potřeba delších vlasů. Ale bůh ví. Já bych navštívila kadeřnici.

Karianne +1959/-170

13.1.17 22:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek