Vítání občánků

Vložit odpověď
bublifucekk

10.10.13 00:23

Holky prosím Vás..v sobotu nás čeká Vítání občánků, myslela jsem, že do té doby shodím všechna poporodní kila(19kg), ale bohužel jsem pořád „v plusu“..můžu si vzít tyto šaty co jsem nosila předtím? Nebo spíš..vypadá to až tak nevhodně? Já si teď ve všem přijdu nemožně, přítel mi zase na všechno kývne, že je to super a potřebovala bych nestranný názor. Díky moc!

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

za mě: na vítání občánků zřejmě stejně bude půlka osazenstva v džínách, bohužel to tak teď bývá, takže i nepadnoucí šaty budou možná pořád dobré. nebudu vám lhát, vážně je vidět, že jsou vám menší, ale myslím, že by se to dalo přežít, pokud nic lepšího nemáte. nicméně, bez toho černého nátělníku nebo co to je. dejte si aspoň bílý, ideálně nějaký tělový, černá je pod tím velmi brutální. souhlasím částečně s eleanor rigby, byť bych to neviděla tak drasticky - nejsou to moc pěkné šaty, vypadají uměle a šuntově (hlavně zakončení rukávů a celkově krčení sukně). též bych si přes ně dala nějaké sako v délce na boky, čímž byste skryla fakt, že se šaty díky malé velikosti v oblasti pasu budou hrnout nahoru, a rozepnuté zboku zase schová břicho.

Jiná Realita +246192/-57510

10.10.13 01:56

 

To, že jsou vám malé, je vidět hlavně zezadu, jinak mi to připadne docela v pohodě. To černé si pod ně neberte. Nemáte čas koupit stahovací prádlo? Hlavně pro svůj lepší pocit. Řeším také poporodní kila :-), tak vás chápu.

ProfZav +1469/-323

10.10.13 06:55

 

Já bych v prvé řadě ráda dodala, že jste štíhlá, i přestože máte pocit, že nějaká kila zůstala, proto je škoda postavu neukázat v něčem novém. Šaty opravdu nevypadají dobře, hrnou se Vám na bocích a to černé tílko pod průsvitný vršek je faux pas… Zkuste popřemýšlet, zda by nebylo možné koupit nějaké lépe padnoucí šaty, které využijete i déle…

Lála13 +262/-29

10.10.13 11:38

 

Pokud to černé tílko není součástí šatů, rozhodně bych ho vyměnila za tělové. Z vlastní zkušenosti vím, že to vždycky přidává kila a prsa, vulgární to není jen na hodně útlém a drobném hrudníčku.
Zeštíhlující budou i černé punčocháče, poohlédla bych se navíc po takových, které co nejvíc stahují, i kdybych se pořádně nadechnout měla až za několik hodin :-)
Nespokojenách jedinců tam s poporodní postavou bude zřejmě víc, tak se s tím extrémně nestresujte :-)

Lucelle +3395/-1423

10.10.13 09:03

 

Predstavujem si, že ste si šaty starostlivo natiahla a urovnala, nastavila foťák, odbehla na miesto a zaujala pozíciu. Keď sa behom takej chvíľočky takto nahrnuli aké to asi bude keď v nich pocestujete, budete si sadať a vstávať s bábom v náručí?Ja by som sa na ne vykašľala a zalovila v šatníku po nedžínových nohaviciach/sukni a prohodlnej halenke/košeli/tunike/svetríku..

+/-

10.10.13 14:43

 

skúste si zohnať nejaké sťahovacie prádlo, a to čierne na vrchu rozhodne preč. Inak šaty celkovo vyzerajú tak nejako nie moc dobre..myslím že aj keby ste boli super štíhla na kráse by im to nepridalo takže ak máte možno vybrať niečo iné, neberte si ich.

hurricane +79/-132

10.10.13 10:36

 

Chápu Vás, jsem na tom podobně. Ale tyhle šaty si fakt neberte, opravdu to nevypadá dobře. Z vlastní zkušenosti radím, vemte si něco pohodlného - tím nemyslím zrovna rifle a mikinu, ale třeba nějaký rolák, halenku, pěkné kalhoty nebo sukni (zkustě třeba nějaký sekáč, pokud nemáte zrovna doma, to je investice, která vás tak nebude bolet, až zase zhubnete na původní váhu), sáčko apod, prostě něco, v čem se budete cítit dobře, co nebudete muset „hlídat“ - protože budete hlídat vlastní dítko v náručí a koordinovat manžela :-)

Atrofie +6226/-1528

10.10.13 10:44

 

I takto máte pořád lepší postavu než třetina republiky a budete tam jedna z těch lépe oblečených. Pokud nemáte nic jiného a nechce se Vám příliš investovat, tak pořiďte jen stahovací kalhotky, tmavé punčochy, tělové tílko. Outfit bych oživila náušnicemi, vyčesala vlasy. A můžete jít :-)

AngelikaMull +1609/-140

10.10.13 18:28

 

Nevím, jak vychrtlá jste byla před porodem, teď jste ale každopádně hubená. Musí vám slušet skoro všechno. Tyhle šaty jsou ale… jednoduše hrozné. A není to vaší váhou. Vezměte si něco, co vám sedí. Něco pohodlného a ne tak usedlého. Třeba něco barevného.

AnoNe +12727/-3081

10.10.13 22:09

 

Šaty jsou naprosto příšerné bez ohledu na postavu. Téměř cokoliv jiného bude stokrát lepší. Tohle je model „hloupoučká, submisivní sekretářka vychovávaná staropanenskou pratetou si tajně myslí na pana ředitele a velmi zmateně se snaží zaujmout“. Řekla bych: „Na hadry s tím,“ ale když tahle umělina se ani na ty hadry nehodí.

Eleanor Rigby +9071/-2836

10.10.13 00:50

 

Opravdu jste nenašla v šatníku nic jiného než ošklivé šaty, které jsou Vám zoufale malé? Zkuste se podívat ještě jednou, třeba Vám padne zrak na něco přijatelnějšího.

Betty J. +32757/-3909

10.10.13 07:27

 

Mně to taková hrůza nepřijde. Hlavně poté, co jsem viděla, v čem šli na vítání občánků lidé po nás - starosta v obleku, našňořené dítě - a jeho matka: džínové tříčtvrťáky (bylo 30 ve stínu) a tričko. Otce si nevybavuju, ale další páry, které na chodbě čekaly, vypadaly podobně. Doufám, že jim to došlo aspoň z těch fotek, za které zaplatili 300. Byla jsem v šoku, slušně oblečení jsme byli snad jediní. Takže si šaty klidně vemte, poporodní kila vám nikdo vyčítat nebude (ani nejste oplácaná), jen bych opravdu to černé tílko nahradila bílým. Bude to mnohem slavnostnější a hezčí. Pokud je to součástí šatů, odstřihněte to a oblečte si místo toho bílé tílko.

vias +8413/-2384

10.10.13 18:52

 

Já moc nechápu, jestli ten černý vršek je součástí šatů. Jestli ano, tak určitě sežeňte něco jiného, protože tohle je ošklivé. Pokud je to jen tílko a opravdu nemáte jinou možnost, než jsou tyhle šaty, tak si sežeňte alesponň tělové tílko. Postavu máte pěknou a je škoda ji takhle zazdít.

gabous +2705/-1253

10.10.13 21:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek