Brindik

11.2.15 14:33

Ahoj pekelnice, mám trápení s vlasama. Mám je hnědočerné, barvené protože šedivím, na lopatky, neprostříhané. Napadá vás změna k lepšímu? Tuším že nutně potřebuju změnu…

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Nedomnívám se, že byste nutně potřebovala změnu. Pokud se na ni cítíte, myslím si, že by Vám mohlo slušet mikádo.
Doporučila bych Vám diskuzi Co děláte s vlasama

Roseline +33399/-3959

11.2.15 15:39

 

Jste krásná žena, takže ač to bude možná nepopulární názor, myslím, že vám bude slušet skoro všechno. Klidně i ofinka, pokud se na to cítíte.

Asi bych se napřed rozhodla, jestli chci mít vlasy delší, nebo kratší. Jestli chcete délku nechat a přesto mít jiný účes, tak ta ofina je ideální řešení. Můžete si nechat konečky prostříhat, pokud se vám třeba teď cuchají.

No a jestli chcete kratší, tak to mikádo je fajn věc - pokud se vám ovšem vlasy nezačínají nehezky kroutit, když jsou kratší. To byste je asi musela furt rovnat. Ale jestli tenhle problém nemáte, pak je to ok. Sama jsem mikádo nosila dost dlouho a nikdy s ním nebyla větší práce než s dlouhými vlasy.

A nejspíš bych ani neměnila barvu. Můžete zkusit třeba tmavě hnědou s lehoučkým červeným nebo fialovým nádechem, ale do zesvětlování bych nešla. Přijde mi škoda ty vlasy ničit.

andiedvorakova +8745/-1219

11.2.15 21:24

 

Máte hezký jemný obličej, myslím, že by k Vám krásně seděla delší patka. Tmavě hnědá, popř. středně hnědá barva vlasů (ne do rezava, ale neutrální odstín) Vám sluší, to bych neměnila. Pak možná vlasy jen trochu sestříhat, a bude to super změna.

Marue +119/-399

11.2.15 14:48

 

Souhlasím s předešlými názory. Jste velmi hezká žena a vlasy nezůstávají pozadu. Vypadají pěkné, husté. Nestříhala bych, maximálně bych zvážila nějakou drobnější úpravu (patka není špatný nápad).

Brindik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Judith11 +14226/-3281

12.2.15 11:40

 

Za sebe můžu říct spíš osobní dojem a zkušenost. Pokud se cítíte na změnu jdete do toho ! Já střídám dlouhé a krátké vlasy pomerně pravidelně a klidně se z délky jako máte Vy nechám ostříhat na krátko. Je to nesmírně osvěžující pocit a změna, no a když mě to přestane bavit, tak nechám zase dorůst. Mám asi to štěstí, že mi sluší jak se říká skoro všechno ( Krátké vlasy, dlouhé i mikádo, jen musím zachovat patku do čela) . Kažodpádně než jsem si nechala poprvé vlasy hodně zkrátit pořád jsem váhala, bála se , že na kratší sestřih nemám dost jemný obličej atd atd a pak jsem byla mile překvapená. I okolí reagovalo velmi pozitivně. Co se údržby týče moje zkušenost říká, že snadnější je to s krátkými vlasy, protože i ty dlouhé musím taky foukat po umytí a to pak zabere večnost. Problém s přeležením krátkých vlasů v noci nemám. Co se týče střihů podívala bych se na internetu co se vám bude líbí, uložila si to a zkonzultovala s kadeřnicí. Kvalitní kadeřnice by měla být schopná posoudit zda Vám daný účes půjde dobře udržovat a zda Vám bude slušet. To je možná ten největší problém že ? :-) Najít opravdu dobrou kadeřnici :-)

AnaKarenina +4690/-1312

12.2.15 13:46

 

Mikádo je fajn. A pokud chcete zachovat délku jděte do patky. Mám podobný tvar obličeje a vždy když mám vlasy splihlé a delší kolem obličeje není to ono. Tak si nechám ostříhat ofinu, se kterou to moc dlouho nevydržím a možná by vám vadila u brýlí, ale jak mile si je v této délce začnu česat na stranu, je to nejhezčí, stačí to jen každé ráno trochu zachytit lakem. Také si nechávám vlasy podél obličeje od patky dolů sestříhat, je pak pěkné, když si uděláte culík, jak ty prameny kratší rámují obličej a končí u brady, což tomuto obličejí sedí. Proto buď to mikádo, nebo sestříhání. A co se týká konečků, ty byste si měla nechat max po 8 týdnech nechat zastřihávat, aby vlasy byly zdravé dlouhodobě, tedy pokud tak už neděláte.

Markymar +694/-194

12.2.15 19:26

 

Jste krásná. Odstín určitě nechat.
Jestli ty vlny jsou vaše přírodní, tak rozhodně ne mikádo (vlastní zkušenost).
Líbí se mi na vás i ten účes, co máte, mohla byste mít postupně sestříhané vlasy i je radikálně zkrátit. Také si myslím, že vám bude slušet (skoro) vše. Základem je však dobrý kadeřník, který pozná, jak se vaše vlasy budou v tom kterém účesu chovat.

LucaLuca +270/-47

14.2.15 14:46

 

Mne se ty vlasy na Vas líbí i tak, jak jsou. Akorát by to chtělo nějaký konkrétnější účes, nebo přidat trošku objemu ke korinkum, třeba lakem, a trochu to promackat, aby se to zvlnilo. Nebo si udělejte drdol dozadu, vysoký culik, zkuste to sepnout sponkou… ale nestrihala bych to. Krátký účes není tak variabilní, je třeba se o něj víc starat a účesy v délce mikada malokomu sluší.

Bačavelmistarý +946/-618

11.2.15 20:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek