Vlněný svetr- lze opravit,aby to nebylo vidět?

Vložit odpověď
Nikississ

23.10.16 15:29

Hezkou neděli všem.
Na jaře se mi povedlo ulovit v sekáči tento modrý svetr. Je vlněný. Jenže ted jsem si všimla, že má na sobě tyto drobné dírky a zrovna v části, kde je to vidět. Vyhazovat ho nechci. Popravdě, nejsem moc šikovná švadlenka. Na fotce se dírky nezdají moc velké, ale ve skutečnosti jsou docela viditelné.Je možné ho nějak spravit, aby to nebylo moc vidět?
Děkuji moc za všechny rady a hezký zbytek víkendu.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Za pokus to stoji. To „proštupovani“ jak radi Benyka berte spis ve smyslu zachytit porusena ocka a na rubu lehce stahnout (tj moc neprosivat, spis jen zachytit a upevnit z rubu obcejnym uzlikem). Kazdou dirku zvlast. Kdyz to budete vylozene prosivat, bude to videt. A nebrala bych na to nit, ale spise stejnobarevnou tenkou vlnku nebo bavlnku - mulinku (jedno/dve vlakna z ni), kterou spis sezenete v pozadovanem odstinu. Obcas si taky s necim takovym dam praci, u vlnenych veci to dopadava dobre. Vna ledacos zavlni :) … Drzim palce!

milajda +12/-1

23.10.16 21:40

 

Jedinou šanci vidím v pokusu „proštupovat“ to z rubu nití stejné barvy, která by nebyla z líce vidět, ale stáhla by a přichytila volná očka a přízi kolem dírek. Problém je jen v poloze, která je velmi exponovaná a každá chybička bude na první pohled patrná.

benyka +100437/-24390

23.10.16 18:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek