Vracení oblečení z internetových obchodů

Vložit odpověď
krutej.rak

7.1.13 18:20

Ahoj! Jelikož plesová sezóna se blíží, začínám se na poslední chvíli, jako vždy, shánět po nějakých šatech. V obchodech jsem nic zajímavého nezahlédla, a tak jsem zas jednou začala vzdychat nad šaty z romwe, asosu apod., jejihž cena se obvykle pohybuje daleko z mého finančního dosahu, minimálně morálně, když ne fakticky. Tak jsem si teď všimla, že nějaké šaty zas tak drahé nejsou a že se mi vlastně strašně líbí a najednou je tu další problém: co když mi nebudou? A tak se ptám vás, pekelnice, nemáte nějaké zkušenosti s nákupem oblečení (konkrétně na romwe), jeho kvalitou, sedícími velikostmi a hlavně vracením či výměnou? Budu vděčná za jakoukoliv informaci i z ostatních int. obchodů, avšak mé vyvolené šaty jou z romwe a tudíž by mě to zajímalo asi nejvíc. Ale tophop, asos a cokoliv dalšího se také cení :) Díky moc!

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

U ceskych je to 14, pokud vim. A nejjjednodussi je si precist obchodni podminky.

nigge +1019/-242

7.1.13 22:59

 

Omlouvám se @kappa za červené, sedm dní mi přišlo jako dost krátká lhůta, ale po ověření má pravdu - na Slovensku to je opravdu 7 dní, v ČR 14. Pokud ale nakoupíte zboží v zahraničním eshopu, použijí se samozřejmě jeho obchodní podmínky a tam může být lhůta jiná. Podle mých zkušeností je většinou bez problémů, háček se obvykle skrývá v tom, že hradíte poštovné zpět, což třeba v případě Asosu může být docela dost. Takže na to pozor a doporučuji pročíst si obchodní podmínky.

Tebah +54394/-18217

8.1.13 14:59

 

Objednávám z různých britských eshopů, vracení vždy bez problémů. Kdy a jak, viz obchodní podmínky.

dost_bot +24132/-3771

13.1.13 12:18

 

co sa tyka romwe neporadim, ak by si vsak objednavala zo slovenskych internetovych obchodov, zo zakona mas pravo tovar vratit do asi 7 dni bez udania dovodu. predpokladam, ze v ceskych to bude podobne.

kappa +3258/-1131

7.1.13 18:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek