Vrzající boty

Petrunnka

30.06.16 11:27

Potřebuji nutně poradit. Včera mi dorazily přes net objednané boty. Jsou krásné, nikde v kamenných obchodech jsem je nemohla sehnat.
Jsou to kožené polobotky v pánském stylu s hrubší traktorovou podrážkou.
Bohužel, při chůzi na hladkém povrchu, lino, dlaždičky, hrozně vržou. Venku jsem je neměla, ale zkoušela jsem na terase a tam to bylo lepší. Tak myslím, že venku to bude celkem v pohodě, ale mám hrůzu, když pak vejdu někam do interiéru, co se bude dít…
Vrže konkrétně jen a podrážka, ze spodu.
Co s tím? Už se vám to taky stalo? Vracet je nechci.
Lze třeba něčím nastříkat? A čím? Nebo máte i jiné řešení?
Moc děkuji za rady :-)


Reklama

 

Boty za to nemůžou. U traktorové podrážky se zřejmě nepředpokládá, že se v ní člověk bude promenádovat po parketu (nadsázka). :-) Běžte na pětikilometrovou procházku po štěrku, písku, prachu a podrážku zespoda neumývejte. To by v tom byl čert, aby se to nepoddalo.

Petrunnka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +67843/-18832

02.07.16 19:26

 

Reklamovať. Riešila som podobný problém a dobre ušitá topánka proste nevŕzga, ide o výrobnú vadu. Bez problémov mi to zreklamovali dokonca aj pri „módnej obuvi“. Žiadne domáce recepty nepomôžu na to ak je topánka zle ušitá a z vlastnej skúsenosti, čím viac sa to budete snažiť vychodiť, tým materiál ešte viac povolí a bude to vŕzgať viac.

Kassasndra +953/-548

07.07.16 11:11

 

U traktorové podrážky většinou vrže na hladké podlaze ten vzorek. Bota se při chůzi ohne, čímž se jednotlivé segmenty vzorku od sebe trochu oddálí a lehce se pohybují po podlaze, načež vydávají ten vrzavý zvuk. Pokud byste to chtěla něčím nastříkat, ta by mohl pomoct nějaký olej, ale zase je lepší vrzat, než klouzat :)

Jirkátor +16196/-4112

11.07.16 07:59

 

to může mít x důvodů. Kvalitní boty (hlavně pánské) vrzávají, když jsou nové - po několika nošeních to přestane. Pokud kvalitní nejsou, může být chyba někde ve spojení materiálů - tj. výrobní vada, která by měla jít reklamovat. Babské rady typu chodit v nich v mokrých ponožkách nebo vysypat pudrem - to bych vynechala, pokud si je nechcete zlikvidovat

Petrunnka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9449/-3325

30.06.16 23:07

 

Napadá mě nechat si vyměnit podrážku u obuvníka.

Bettz +12302/-2421

30.06.16 14:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama