Výběr lodiček

Vložit odpověď
Kralicak

1.1.15 21:03

Dobrý den, ráda bych od vás radu ohledně plesových lodiček- inspiraci a tip jaké (a kde) hledat. Půjdu v šatech, které jsou střihově stejné jako na obrázku, jen jsou skoro černé (velmi, velmi tmavá modrá). Budu k nim mít smaragdově zelený rokajlový náhrdelník a nim i naušnice ve stejné barvě a stylu(pro ty, co by se nad touto kombinací barev pozastavily- opravdu to vypadá dobře). Vzhledem k tomu, že šaty budou krátké, ráda bych, aby boty byly zajímavé a outfit ozvláštnily. Nejsem si jistá, zda zvolit uzavřené/ otevřené, páskové/jehlové..co by se vám k šatem líbilo?
Btw. ke zvolení šatů i doplňku mám své důvody a měnit je nechci. Podpatky potřebuji spíš střední. Jsem zvyklá na podpatcích chodt, ale rozhodně nejse zvyklá na 10 cm jehly. Jen doplním- je mi 30 let, učím na střední škole, vypadám velmi mladě a ráda bych byla k odlišení od maturantek. Z tohoto důvodu bych ráda něco víc elegantního, „dospělého“ (něco, v čem by prostě maturantka nešla), ale logicky nechci vypadat jako stará mladá. Velmi děkuji za rady..

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Já bych zvolila nude lodičky nebo páskovky. Dělají se ve všech výškách podpatků, takže takových 5 - 6 cm byste měla sehnat bez problémů. To, zda budou nebo nebudou otevřené, je na vás. Můžete mít obojí. Mně třeba víc vyhovují boty zavřené, protože pokud si potřebuji vzít punčošky, nejsou v nich vidět špičky jako u otevřených bot. Nedá se říct, že by maturantky nenosily nude lodičky, ono totiž nikdy nevíte, zda se nestane ten zázrak a některá nepřijde ve vkusných nude lodičkách bez gigantické platformy. Ale řekla bych, že spíš ne. Vkusné maturantky jsou pořád spíš výjimka. Zajímavá by mohla být i kombinace s botami v barvě šatů nebo šperků, ale hádám, že sehnat přesný odstín by bylo podstatně těžší než ty nude lodičky. Černá je taky varianta, ale ta nude mi přijde taková živější :)

andiedvorakova +8745/-1219

2.1.15 13:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek