Výběr lodiček

Kralicak

01.01.15 21:03

Dobrý den, ráda bych od vás radu ohledně plesových lodiček- inspiraci a tip jaké (a kde) hledat. Půjdu v šatech, které jsou střihově stejné jako na obrázku, jen jsou skoro černé (velmi, velmi tmavá modrá). Budu k nim mít smaragdově zelený rokajlový náhrdelník a nim i naušnice ve stejné barvě a stylu(pro ty, co by se nad touto kombinací barev pozastavily- opravdu to vypadá dobře). Vzhledem k tomu, že šaty budou krátké, ráda bych, aby boty byly zajímavé a outfit ozvláštnily. Nejsem si jistá, zda zvolit uzavřené/ otevřené, páskové/jehlové..co by se vám k šatem líbilo?
Btw. ke zvolení šatů i doplňku mám své důvody a měnit je nechci. Podpatky potřebuji spíš střední. Jsem zvyklá na podpatcích chodt, ale rozhodně nejse zvyklá na 10 cm jehly. Jen doplním- je mi 30 let, učím na střední škole, vypadám velmi mladě a ráda bych byla k odlišení od maturantek. Z tohoto důvodu bych ráda něco víc elegantního, „dospělého“ (něco, v čem by prostě maturantka nešla), ale logicky nechci vypadat jako stará mladá. Velmi děkuji za rady..


Reklama

 

Já bych zvolila nude lodičky nebo páskovky. Dělají se ve všech výškách podpatků, takže takových 5 - 6 cm byste měla sehnat bez problémů. To, zda budou nebo nebudou otevřené, je na vás. Můžete mít obojí. Mně třeba víc vyhovují boty zavřené, protože pokud si potřebuji vzít punčošky, nejsou v nich vidět špičky jako u otevřených bot. Nedá se říct, že by maturantky nenosily nude lodičky, ono totiž nikdy nevíte, zda se nestane ten zázrak a některá nepřijde ve vkusných nude lodičkách bez gigantické platformy. Ale řekla bych, že spíš ne. Vkusné maturantky jsou pořád spíš výjimka. Zajímavá by mohla být i kombinace s botami v barvě šatů nebo šperků, ale hádám, že sehnat přesný odstín by bylo podstatně těžší než ty nude lodičky. Černá je taky varianta, ale ta nude mi přijde taková živější :)

andiedvorakova +8735/-1219

02.01.15 13:45

 

Trochu jsem se lekla, že chcete jít na ples v těch šněrovacích lodičkách na obrázku :-) Zrovna já bych k těmto šatům a příležitosti nude lodičky nevolila, poslední dobou se tu doporučují vždy a všude. Třeba na hlasatelkách zpráv a počasí na ČT mi už přijdou hodně okoukané. Pokud jsou náhrdelník a náušnice výraznými doplňky, už bych se nesnažila oživit nebo ozvláštnit outfit botami. Pořídila bych si elegantní společenské (spíš jemnější) boty, ať už lodičky nebo páskové střevíce (případně plná špička + pásky přes nárt, kotník, co Vám sluší, výška podpatku, jak vyhovuje.) Barva by se mi líbila taková antracitová, lesklá, myslím, že se společenské boty dělají v textilním provedení a ani by nemusely být drahé - zkuste na tuto příležitost Deichmann, CCC, Humanic, Baťu.
K takovým botám by možná nebyl problém sehnat i stejné psaníčko.

JarkaJ +4630/-978

06.01.15 16:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama