Vzorované punčošky

Vložit odpověď
icelandic.bitch

7.3.13 21:01

Zdravím, poslední dobou mě začly bavit všemožný vzorovaný punčochy.(něco jako http://www.darecky.cz/…11e48624.jpg ) Tápu ale s čím je kombinovat?? Vždycky to skončí černýma šata/černý triko se sukní :-/ Takže celkem nuda.
S čím je kombinujete vy?

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

to snad ani s ničím „nápaditějším“ nejde, punčocháče jsou super ;) ale nedokážu si je představit s dalším jiným výrazným prvkem

Danýska +329/-56

7.3.13 21:29

 

Barevné punčocháče a punčocháče se vzory jsou parádní, moc se mi líbí! Ale je dobré zvolit vhodný vzorek, úměrný k nožkám ;-) , aby to nebylo spíše nelichotivé. Souhlasím s předchozími, že jsou natolik výrazným prvkem, že mi k nim jednobarevný outfit přijde jako nejlepší volba, nemusí být ovšem nutně černý! K těm modrým bych třeba riskla šatky či triko v modrém tónu, třeba o trochu tmavším či světlejším, než je modř na punčoškách.

Atrofie +6229/-1528

7.3.13 22:51

 

Já je nosím také s jednobarevnými kombinacemi, další vzor bych asi neriskovala.

Bartesva +721/-611

7.3.13 23:47

 

Já bych to spíš viděla právě s divočejším modelem. Když to bude jenom s černou, tak to totálně připoutá pozornost na nohy a působí to hrozně hloupě…jakože to právě neumíte dobře zkombinovat ;-) Ukázky které poslala Audrey.Piper jsou super, ukazují že s odvážnějším modelem budou vypadat dobře a celá postava bude vyvážená. Pokud nemáte odvahu na to si je vzít a doplnit něčim originálnim a nečernym, tak je nenoste.

Nemesis +5168/-2178

7.3.13 23:04

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek