Vzorované šaty do Národního divadla

Vložit odpověď
Blanikat

20.4.16 10:14

Teprve dnes jsem se dozvěděla, že mě přesně za týden čeká návštěva Národního divadla. Nechci kupovat šaty narychlo, jen abych nějaké měla, a tak bych ráda vybrala některé z mojí skříně - mám troje velmi podobné. Zároveň ale nechci být nevhodně oblečená. Bohužel se domů dostanu až v neděli a kdybyste mi moje šaty „zakázaly“, tak nestihnu nic sehnat. Proto se ptám hned a přikládám pouze ilustrační obrázky. Vybírám ze 3 šatů - první jsou skoro totožné s prvním obrázkem (ty „morouhaté“ šaty) - červeno bílo černé šaty, jen výstřih mají menší a do U. Druhé jsou úplně stejné, jako druhá fotka - květované šaty do červena. A třetí šaty jsou barevně velmi podobbé poslední fotce, mají ale jiný vzor - žádné obličeje a rtěnky, ale malé květiny a kruhy. Navíc nejsou na ramínka, ale s krátkými rukávy a lodičkovým výstřihem. Ke všem šatům bych si vzala sáčko (buď krémové, nebo černé). Všechny z nich jsou ke kolenům. Je mi 25 let, světle hnědé vlasy.
Hodí se takový typ šatů do ND? Jde mi hlavně o barevnost a vzorovanost, když si ale vezmu jednobarevné sáčko, budou barvy vidět jen na sukni.
Co případně k nim? Mám černé lodičky a psaníčko, doplnit to černými nebo tělovými silonkami?

Najdete v encyklopedii: Červená barva

 

Nemyslím, že by výraznejší vzor bol nevhodný, ale skôr ide o to, ako šaty celkovo pôsobia. Vyberte si tie šaty, ktorých látka a celkové spracovanie pôsobí najkvalitnejším a najluxusnejším dojmom. Neviem z akej látky máte tie šaty, ale vyhla by som sa hlavne lacnému šifónu a tenkým (teplákovým) úpletom. Sako by som zvolila skôr čierne a silonky telové. Čierne lodičky budú v poriadku.

Blanikat: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Kassasndra +960/-554

20.4.16 12:09

 

Když už to musí být tak:

  1. Sama vyhodnoťte, které mají neméně divoký vzor a vezměte ty
  2. Sáčko, svetřík nebo cokoli, rozepínejte ve tmě v hledišti. Jinak ne. Prostě dělejte, že šaty jsou sukně.
  3. Sáčko, boty, psaníčko - všechno černé - ať je to alespoň trochu decentní.
  4. Punčochy tělové, nejste na pohřbu.
  5. Pěkně se učešte a namalujte - to dělá hodně.

Obecně - v ND ne vždy mají lidi ideální model. Ale to neznamená, že Vy budete jedna z nich. Každopádně to, jak jsem to popsala by mělo být takový ok průměr. Doufám teda, že nejdete na premiéru opery…

Btw tento popis k obrázku: „A třetí šaty jsou barevně velmi podobbé poslední fotce, mají ale jiný vzor - žádné obličeje a rtěnky, ale malé květiny a kruhy. Navíc nejsou na ramínka, ale s krátkými rukávy a lodičkovým výstřihem.“ Mi připomíná „…no taky máme takovou pěknou kočičku. Akorát je to pejsek a není černý, ale bílý…“ :)

Blanikat: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

20.4.16 12:16

 

Jako všechno jde, při troše vůle, ale nemůžete si půjčit třeba od kamarádky nějaké decentní šaty? Spíš bych si oblékla do ND něco jednobarevného než takovou divočinu…

arwenn +6182/-866

21.4.16 10:07

 

Do národního divadla v takových šatech??? To si děláte snad legraci! I když teda paní/slečna nepíše na co přesně jde a v jakou hodinu, protože to je taky dost podstatné, tak předpokládám, že to bude nějaké večerní představení, což obzvláště u národního divadla znamená pouze večerní společenské šaty žádných křiklavých barev.

Blanikat: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

20.4.16 15:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek