Zase ty šaty na maturitu

Vložit odpověď
Eliss12

11.11.13 18:03

Zdravím pekelnice.
Jako pravidelný čtenář MP jsem si všimla jaký názor zde panuje na plesové šaty typu nařasená šlehačka s peříčky a flitříkama a ani po ničem takovém netoužím.Ale blíží se mi termín maturitního plesu a já začínám propadat zoufalství.Které si vybrat šaty (o barvu apod. mi nejde spíše celkový střih) abych nebyla další v řadě nevkusných šlehaček ale zároveň, je to přeci jen maturitní ples a i já mám touhu vypadat na ten svůj večer krásně a slavnostně než to odbýt střihem,,teploměr a dva špagáty jako ramínko" jsem světlá bruneta s vlnitými vlasy,170 cm a postavu mám štíhlou ale jsem takový nevýrazný typ, krerý nedokáže šaty rozzářit :) prosím o radu :)

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Ada napsala o šatech na maturitní ples krásný článek, z něj si určitě vyberete střih. Barva je čistě na Vás, dejte na intuici :-) Petrolejová, lahvově zelená, fialová, dokonce rozumný odstín žluté … Ve Vašem případě bych se asi nepouštěla do černé nebo šedé, pokud by nebyly oživené zajímavými doplňky. Maturitní ples je událost, kde se trocha kýče a extravagance snese, tak se toho nebojte :-)

Ant. +1602/-333

11.11.13 18:27

 

Doporučuju vybrat si šaty, jaké se vám líbí. Choďte po obchodech a zkoušejte různé střihy, klidně i ty, které vypadají na ramínku divně, třeba budete překvapená. I kdyby to byla šlehačka, co si nakonec vyberete, tak pokud se v tom budete cítit dobře, krásně a slavnostně, tak je to podle mě v pořádku. Osobně taky šlehačky moc nemusím, ale myslím si, že co si člověk vezme na sebe, obzvlášť na nějakou speciální událost, je jen na něm a na jeho dobrém pocitu. Ples si hlavně užijte ;) A nebojte, šlehaček tam bude určitě dost, takže módní faux pas to nebude :)

SkyP +2573/-702

11.11.13 18:27

 

Jak už napsaly Pekelnice přede mnou, nejlepší je obejít pár půjčoven či obchodů a vyzkoušet si různé střihy šatů, klidně si dejte na čas a vyzkoušejte si třeba i barvy, kterých byste si na první pohled nevšimla. To by vám mělo dát představu, jaký střih vám nejvíc sluší. Konkrétně taky těžko radit, když vás nevidíme, ale nejdůležitější prostě je, aby vám šaty dobře seděly a vy jste se v nich cítila dobře. Pak už je doladíte pěkným účesem a případně doplňky a zazáříte:). Šaty můžou být sebekrásnější, ale pokud v nich budete nesvá, nebude to to pravé. Jinak já si šaty na svůj nastávající maturitní ples koupila v salonu Venésis v Praze, můžu to tam doporučit, i kdyby jen na zkoušku těch střihů, jsou tam milí a mají velký výběr:). A já jsem si třeba koupila šaty v barvě, o které jsem nikdy ani neuvažovala, až když jsem si je zkusila, zjistila jsem, že je vlastně krásná:D

Mirt +7890/-554

11.11.13 21:20

 

Ahoj,
neporadím konkrétně ale dám Ti sem odkaz na půjčovnu šatů (mají pobočku v Mostě a v Praze), kde maj fakt nádherný šaty, takže se můžeš minimálně inspirovat, případně si tam i zajít a vyzkoušet nějaké. http://salonmaya.cz/
Já měla konkrétně tyto : http://salonmaya.cz/…/33/30-A.jpg a vážně sem si v nich přišla jako princezna, reakce byly taky jen pozitivní! :) Hezké hledání, vybírání maturitních šatů je hezká záležitost!

NikaNaomi +99/-63

11.11.13 18:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek