Hodí se tyto šaty na závěrečnou?

Vložit odpověď
pilnyzakanicka

14.10.14 20:00

Zdravím, hodí se tyto šaty na závěrečnou do tanečních (neboli věneček)?

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Šaty jsou to krásné a hodí se určitě. Průhlednost je opravdu poněkud problematická. Řešila bych to minimálně tělovou podprsenkou. Lepší by ale bylo kombiné nebo body s podprsenkou (pokud nechcete šaty podšívat). A narozdíl od modelky bych k těmto šatům nevolila výrazné šperky, tedy ani náušnice.

pilnyzakanicka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

14.10.14 20:51

 

Modelka je vážně přezdobená s těmi náušnicemi a ukazovat silikonovou podprsenku není to pravé. Ale účes se hodí. Souhlasím s názorem sehnat dobré body s podprsenkou v tělové barvě, možná bude třeba s vykrojenými zády, aby v zadu nevykoukly. Košilku nebrat, různě by se vám pod tím mohla posouvat, krabatit, chce to něco na tělo a ještě by byly vidět dvojí ramínka od košilky i podprsenky.. Pak se budou na věneček hodit ;)

pilnyzakanicka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Markymar +694/-194

14.10.14 21:37

 

Myslím, že nevhodná je akorát ta průhlednost. Vzadu je to v pořádku, ale vystavovat bříško na plese není podle mě ok. Košilku si pod to neumím představit, takže kdyby jste si podšila předek bílou látkou (od prsou dolů, rozhodně ne celé), tak to bude super. A i kdyby jste si nic nepodšila, tak budete z těch lépe oblečených :)

pilnyzakanicka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Coter +111/-201

14.10.14 20:25

 

Jsou krásné :-) Ale obávala bych se kvality šatů v reálu… Pokud by vypadaly tak, jako na obrázku, budou na věneček optimální.

pilnyzakanicka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Antigrey +479/-350

15.10.14 14:08

 

Tyto šaty mají díky té průhlednosti tak velké „ale“, že byste si možná ušetřila starosti, kdybyste se poohlédla po jiných. Klidně stejného typu, ale neprůhledných.

Škoda, že šaty nemají podšívku v tělové (případně bílé) barvě. Jestli máte čas, zkuste poptat u, kolik by to stálo u švadleny. Pokud na nich trváte, pak by mi přišlo jako nejlepší řešení. Souhlasím s tím, že jen podprsenku, byť sebenenápadnější, bych pod to nebrala. Na fotce se to ještě snese, ve skutečnosti ne.

Pokud seženete vhodné body (s takto vykrojenými zády to může být oříšek), jak zde navrhují ostatní, tak by to mohlo být OK, ovšem pouze v případě, že máte stejně perfektní postavu jako modelka. Ale i to body musí být takové, aby co nejméně vypadalo jako spodní prádlo, ale spíše jako součást šatů. Ideálně by mělo být úplně hladké (určitě ne krajkové či něco podobného), bez ramínek.

Nevím, jak jsou šaty drahé, ale pokud by podšití, případně koupě body, stálo třeba víc než polovinu ceny šatů, pak bych se opravdu raději poohlédla po jiných.

kapka_v_moři +585/-126

15.10.14 09:18

 

Podle všeho je chcete objednat z Aliexpress. V tom případě hrozí velké riziko, že budete hodně zklamaná. To je totiž čínská velkovýroba - a tomu odpovídá kvalita. Nedivila bych se, kdyby sukně byla průhledná a šaty vypadaly jen přibližně jako ty na fotce. Asi nebudou ani tak krásně zdobené, co se týče kamínků, budou chudší. Tělové body vám nepomůže, zdá se totiž, že ta „podrpsenka“ je v šatech už našitá http://www.aliexpress.com/…3938581.html V tom případě to nejspíš ani nebude v oblasti hrudníku sedět. Pokud nemáte velmi malá prsa, budete potřebovat nějakou podpěru - a tohle vám ji neposkytne. Navíc, pokud budu uvažovat střízlivě, čínská velkovýroba je na fotkách minimálně o 50 % hezčí. Vezmu-li tu nejošklivější fotku a ještě z toho odečtu, vyjde mi, že bych za to nedala ty peníze, které za to chtějí. Za mě ne, ačkoliv, kdyby vypadaly skutečně jako na obrázku, byly by nádherné.

andiedvorakova +8745/-1219

15.10.14 21:45

 

Tak za ty penize bych do nich nesla, protoze jsou moc problematicke -kvalita neoveritelna, navic ta vsita podprsenka… asi se da odparat a predni cast podsit, ale opravdu se vam chce tohle vsechno riskovat za ty penize? To bych se radsi poohledla jinde, popr si saty pujcila.

madline +877/-230

17.10.14 18:50

 

Šaty vypadají krásně,ale takybych se bála,že realita bude někde jinde..https://data.modnipeklo.cz/modnipeklo/images/articles/12780.jpg

vlm +63714/-9269

15.10.14 15:05

 

já teda nevím, ale myslím, že to pod ty šaty jistě něco chce, ale hodně bych přemýšlela co.....košilka bude koukat a i tělová podprsenka vidět je, což je ještě pochopitelné, ale nevím, zda nebude vzadu koukat zapínání …zapínaní má sice být pod lopatkami, ale již tu několik pekelných článků o tom, jak to ve skutečnosti chodí bylo

kočka Míťa +1960/-700

15.10.14 15:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek