Zimní obuv k pea kabátu

Vložit odpověď
Pancakes

11.1.14 14:18

Dobrý den, vlastním peakabát, podobný jako na obrázku - černý, délka těsně pod zadek. Již k němu mám černé boty na podpatku, se kterými vypadá fakt skvěle ale zjistila jsem, že celý den na podpatcích prostě nezvládám. Tudíž bych si k němu chtěla pořídit boty bez podpatku, nepromokavé a teplé. Naprosto tápu ale v tom, jak by měly vypada, aby se k němu hodily a proto žádám o radu vás. Napadly mě černé chelsea, ale možná jsem uplně vedle. Jinak nosím kalhoty a kabelku/tašku přes rameno. Jsem studentka a můj rozpočet je velmi malý. Předem děkuji za vaše rady :)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Huggs boty NEEEEE! Jinak souhlas s kozačkama a pérka resp. chelsea boots jsou zárukou úspěchu skoro vždy (o;

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Holkazpodkroví +2876/-769

11.1.14 21:07

 

Nosím k takovému kozačky na klínku. Šedé, s minimálním zdobením. Myslím, že není problém si vybrat kozačky na nízkém podpatku, na kterém vám bude pohodlně. (Ba naopak, sháněla jsem osobně klasické vyšší podpatky a moc velký výběr jsem v obchodech nepotkala, zato nízkých a širokých bylo nepřeberně.)

aailyyn +8057/-1745

12.1.14 14:09

 

Taky bych se přiklonila k chelsea boots nebo jejich variacím, po obchodech se toho prodává hodně za přijatelné ceny a nemusí být jen černé. Sama je tahám skoro ke všemu a jsou super.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

GrandAunt +62/-5

12.1.14 11:04

 

Podľa mňa čižmy jazdeckého strihu.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dixie Sunday +3928/-1443

13.1.14 14:12

 

Vlastním podobný kabát, vlastně hned několik a nikdy mě nezklamaly kožené kozačky, ovšem bez podpatku, světle hnědé (camel) barvě, až jsem překvapená, jak moc jsou účelné, navíc s hrubšími ponožkami i teplé. Ovšem, jak píšete - omezuje Vás Váš rozpočet - možná by mohl někdo přispět v rámci narozeninového dárku nebo podobně. Pak už mě napadají různé typy huculek (huggs) - myslím, že byste si vybrala, prodávají se dnes ve všelijakých barvách a stylech, nebývají ani moc drahé. Mám také jedny v šedé, což je dobře kombinovatelná barva.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

antees +20048/-1442

11.1.14 15:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek