zkušenosti s eshopem rioboty

Vložit odpověď
vendulaka

8.11.12 11:13

Máte někdo zkušenosti s tímto eshopem? http://www.rioboty.cz/…tnikove-boty

Líbí se mi konkrétně tyto boty, takové právě teď dotrhávám a chtěla bych nové (pokud možno stejné:-) ale odrazují mě pravopisné chyby a množství barevných podivných botek. Taky nevím, co je to „ekokůže“.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

S tímto e-shopem zkušenosti nemám, ale mohu aspoň osvětlit termín „ekokůže“, používají se tyto dvě definice:

1.Je to syntetická kůže, k jejíž výrobě se používají polyuretanové materiály netoxického materiálu, které jsou složením, prodyšností a odolností materiálu velmi podobné pravé kůži.
Tento materiál nahrazuje koženku, proti které má výhodu, že má propustnost vzduchu, není uzavřený a „dýchá“.
EKO kúže nemá oproti pravé přírodní kůži dostatečnou otěruschopnost a tím i nižší(4×) životnost.

2. Takzvaná ekokůže se vyrábí ze dvou vrstev, povrch je ze stoprocentního polyuretanu s podkladem z měkkého bavlněného úpletu. Tento materiál tedy nemá s pravou kůží vůbec nic společného kromě struktury vzhledu, který je věrnou napodobeninou kůže přírodní. Ekokůže mají vynikající užitné vlastnosti Ekokůže mají vynikající užitné vlastnosti, vysokou odolnost proti oděru, velmi vysokou pevnost i tažnost a jsou oboustranně prodyšné.

Toto jsem vzala z netu, je to vpodstatě umělina, proto tak nízká cena. Osobně s ní zkušenosti nemám, radši si vždy připlatím za kožené boty.

skylor +2165/-348

8.11.12 12:34

 

S tímto eshopem zkušenost nemám, s „ekokůží“ ano. Loni jsem koupila na Aukru kozačky z ekokůže (hlavní důvod - byly mi dobře okolo nohy!) a jsem vcelku spokojená. Určitě nevydrží mnoho let jako kožené, ale loňskou sezónu vydržely a letos v nich hodlám chodit nadále (ovšem nejsou moje jediné, že bych v nich chodila denně). Jo - mají vlastně už jednu vadu, začíná se v růžku napárávat přišití takového toho vyteplení, ale to nemá s vnějším materiálem nic společného. A stály nějak okolo pětistovky, už přesně nevím, takže jsem s nimi počítala tak na tu jednu sezónu.

Lála_druhá +6724/-638

9.11.12 11:47

 

já mám z ekokůže kabelku, jsem spokojená s kvalitou,ale je to ruční práce, ano z Fleru :-)

Lenkeos +118/-14

9.11.12 12:44

 

Na Heuréce jsou zatím jen 3 recenze, ale všechny spokojené, na Facebooku jsou taky reakce pozitivní; obchod tedy zřejmě začíná. Popisky na webu asi psala zoufalá brigádnice :)

Botky mají pěkné, vybrala bych si, ale za tu cenu nebude kvalita nijak závratná. Pro módní výstřelek „čert to vem“, ale boty na časté chození bych si tam nekoupila; navíc, plno podobných vídám i v kamenných obchodech, kde si je můžu vyzkoušet.

Barbuchaa +1264/-222

10.11.12 00:03

 

http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

Ačkoliv - boty za tyto ceny, tam bych o kvalitě hodně pochybovala…Aby to nebylo jak z tržnice.

MaláČarodějnice +6324/-756

9.11.12 08:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek