Změna účesu

Vložit odpověď
Zuzanna20

3.4.13 22:47

Dobrý večer pekelnice,
mám na vás prosbu, myslíte si že by mi slušely krátké vlasy ve stylu Emmy Watson? nebo popř jaký účes bych si měla na jaro nechat střihnout? V současné době mám kratší mikádo se kterým nejsem spokojená. Je mi 20 let. Na jedné z fotek jsem já a na druhé střih, který se mi líbí.

Děkuji za všechny rady a odpovědi :)

Najdete v encyklopedii: Hnědá barva

 

Dle vaší fotky (byť není moc kvalitní) soudím, že máte krásný, souměrný obličej - takovému sluší téměř vše! Krátké vlasy by Vám slušely určitě, tak pokud máte chuť experimentovat, hurá do toho! Jen z vlastní zkušenosti Vás musím varovat: s krátkými vlasy je o hooodně víc práce! ;-)

Atrofie +6226/-1528

3.4.13 22:50

 

Tak mě by se na vás právě líbil ten krátký. S tou úpravou to záleží na kvalitě a struktuře vlasů. Např. moje mamka nosí takový krátký účes a má vlasy silnější,drsnější a rovné jako hřebíky, takže jí to prostě takto drží, maximálně si projede ofinku gelem a dá ji trochu na stranu. To já když vlasy zkrátím, tak se mi hned vlní, takže bych to musela každý den umývat, žehlit,gelovat,foukat a odrovnala bych si vlasy. Ale pokud na to máte vlasy a odvahu, tak do toho běžte..ony vlasy do toho mikáda dorostou rychle, takže když nebudete spokojená, tak přes léto se dostanete opět tam, kde jste byla a zkusíte něco jiného. Já práve ve škole potkávám strašně moc holek s takovým účesem a strašně jim to sluší..dokonce všem mým spolužákům se líbí, takže názory, že to není sexy a ženské(jak někteří občas tvrdí) vůbec nejsou na místě :)

Bellaschange +1660/-1338

3.4.13 23:01

 

Za mě nakrátko ne, myslím, že jsi spíš typ na delší/dlouhé vlasy. Škoda že ta tvoje fotka není kvalitnější.

martinarie +576/-281

3.4.13 22:50

 

Pokud chcete změnu, krásnější účes jste si dle mého vkusu vybrat nemohla. Určitě Vám bude moc slušet. Nosila jsem krátké až velmi krátké vlasy několik let, s úpravou jsem problémy vůbec neměla , ale asi to opravdu záleží na typu vlasů. Krásně vynikne líčení , šperky a v neposlední řadě i Váš krásný obličej. Ať jste se změnou vlasů, ať už bude jakákoliv, spokojená.

Pra linka +760/-242

3.4.13 23:51

 

Určite by Vám to pristalo. Sama som mala účes alá Emma a veľmi si ho chválim. Neverím, že žena musí mať dlhé vlasy, aby bola ženou. Netreba sa báť zmeny, veď tie vlasy predsa dorastú.

Acrobaleno +11856/-2319

4.4.13 09:19

 

Mně se tento typ účesu strašně moc líbí a myslím si, že by vám slušel.

+/-

4.4.13 04:52

 

Pokud máte delší vlasy a nejste si 100% jista, tak se doporučuje nejdřív zvolit účes střední délky, aby to nebyl takový šok. Ostříhat to můžete na úplně krátko kdykoli a dorůstání trvá kratší dobu, než když to rovnou ufiknete a pak zděšení - jéé, to jsem nechtěla.

Ale pokud si jste jistá, že to chcete, tak do toho.
Jenom budete každý měsíc lítat ke kadeřnici.
Takový krátký účes chce péči a kvalitní sestřih.

Matmys +31159/-4629

4.4.13 11:10

 

Máte velmi ženský a výrazný obličej, takže pokud budete mít krátké vlasy, určitě nebudete mít problém s tím, že byste zanikla..Ale přesto mám pochyby, jestli se k vašemu tvaru obličeje tento konkrétní účes hodí. Ale je dost možné, že se pletu. Takže pokud jste nenašla jiný krátký účes, který by se líbil, tak jděte do toho. Žádná katastrofa to určitě nebude.

Kralicak +1550/-213

4.4.13 10:23

 

Já sama jsem před rokem a půl udělala obrovskou změnu - z vlasů dlouhých až na záda jsem přešla na kratší mikádko sestříhané do podkovy a světě div se, konečně jsem přišla na to pravé…Dokonce sem tam, když mám choutky to nechat dorůst a půl roku to nechám být, přítel se sám ozve ať si to nechám zas zkrátit, že z toho byl nadšený..Ale teď k Vám :) Dle Vaší fotky bych Vám doporučovala lehce delší střih než je na fotce..třeba právě to kratší mikádko s podkovou jako sama nosím a nechala bych k tomu trošku delší ofinu..až takhle kraťoučké vlasy sluší opravdu jen málokomu, je to velký risk (příkladem je moje kamarádka, která je krásná žena a když měla vlasy na mikádo, padali z ní všichni na zadek. pak se ale nechala ještě více ostříhat přibližně na stejnou délku jako je účes E.Watson a už to není ono…) Takže bych byla lehce opatrná…ale pokud se i tak pro to rozhodnete, ony ty vlasy vcelku rychle dorostou..:)

Sofia14 +645/-192

4.4.13 12:14

 

No, co jsem tak postřehla, tak si to Emma nechává zase dorůst (a dle mého to je dobře, vypadala jako Petr Pan), tak abyste nedopadla stejně… Ale k vám - asi by to chtělo lepší fotku a informace o tom, jaké máte vlasy. Ale on člověk nikdy neví, jak se jeho vlasy budou chovat v jiné délce, natož aby to věděli ostatní. radím spíš zajít za dobrou kadeřnicí, než se ptát na fóru.

Aboladen +1634/-466

4.4.13 13:53

 

klidně to zkuste, jestli věříte svojí kaderřnici ;) a když časem dojdete k tomu, že to není ono, tak je prostě necháte zase dorůst. účes si přece nemusíte vybrat jeden na celý život, a kdy jindy než ve dvaceti byste si to měla vyzkoušet…

z maloměsta +622/-169

4.4.13 18:16

 

Taky mi bylo 20 a taky jsem chtěla krátké vlasy. Nechala jsem se ostříhat, slušelo mi to, zkusila jsem spousty krátkých střihů, ježka, menší číro, různé barvy… Teď je mi 25 let a vlasy mám opět dlouhé. Cítím se víc žensky :) Takže, pokud mátě chuť na změnu, jděte do toho, jsou to jen vlasy, zase dorostou a sama nejlépe dojdete na to, jestli dlouhé nebo krátké ;) není nad vlastní zkušenost.

Ichy +596/-95

4.4.13 19:27

 

Já jsem pro krátké, pokud máte kvalitní vlasy a jste ochotná chodit často ke kadeřnici, proč ne. Sama mám krátké vlasy a přijde mi to elegantní. Pořád lepší než rádobyženská povadlá neučesaná sláma, jakou se pyšní mnohé ženy.

nrkibrki +123/-13

5.4.13 15:10

 

Doporučovat mikádo nemá smysl, protože tazatelka píše: „V současné době mám kratší mikádo se kterým nejsem spokojená.“

Pokud ten účes opravdu chcete, tak do něj jděte. Je jasný, že špatně to může dopadnout vždycky, s hrůzou od kadeřnice někdy odcházel snad každý. Na druhou stranu si myslím, že k vašemu typu to jde, a že to za ten risk stojí. Mimochodem, je to fakt pěkný účes.

darkLilith +561/-86

4.4.13 12:53

 

Radím ostříhat - ale nutné je najít si alespoň na první ostříhání skvělou kadeřnici. Dobře ostříhat krátké vlasy umí tak jedna z deseti. Mám vlnité a přesto vypadaly skvěle, když to ostříhal někdo, kdo to uměl. Stejně budete váhat, dokud to nevyzkoušíte a při nejhorším to doroste. Na krátké mikádo to máte za pár měsíců. Zrovna dneska jsem viděla slečnu v kraťoučkých vlasech, která svojí ženskostí strčila všechny dámy v okolí hravě do kapsy, takže bych se nebála.

blacken +33714/-10343

5.4.13 03:02

 

Nemá cenu nechávat si delší vlasy, když sama říkáte, že s nimi nejste spokojená. Nic z toho nemáte, nebaví vás to a to, že žena má mít vlasy delší vám ke spokojenosti nepomáhá.
A z toho plyne - zkrátit. Toužíte po tom, tak proč ne.
Klidně to takhle střihněte, uvidíte sama, máte obličej který krátký sestřih snese.
Vlasy vám přece dorostou. kdyby jste se v tom necítila.

Víte co, každý má jiný názor, jiný vkus a podle toho se dívá a buď se mu to líbí nebo ne.
Ale osobně jsem pro to, že když s delšími vlasy spokojená nejste a dokonce si najdete krátký střih (dáte si s tím tu práci, přemýšlíte nad tím) tak do toho jděte.

Já jsem nedávno šla kolem kadeřnictví kde brali bez objednání, měli prázdno, rychle jsme se dohodli že mi udělají střih jako má nově zvolená miss a vlasy mi rázem zkrátili o 15 cm.
A já jsem spokojená, nadšená a líbí se mi to. Bez ohledu na to jestli má mít žena dlouhé nebo krátké vlasy.
Důležitý je pocit.

anahir +1878/-211

5.4.13 18:19

 

Odpověď je jasná, sama se rozhodněte, jestli se vám to takto líbí.

to on +184/-70

8.4.13 11:54

 

Mně by se na Vás taky líbily delší vlasy, prostě něco ženského. Třeba si nechte aspoň nějaké kraťoučké mikádko, klidně vzadu trochu vybrané do podkovy, jestli chcete razantně zkrátit, ale určitě ne střih „na kluka“. Ten se mi nelíbí na žádné ženě, ani na důchodkyních. A když to pak dorůstá do délky, vypadáte v určité fázi chvilku jako Jaromír Jágr.

Bačavelmistarý +945/-618

4.4.13 08:39

 

Já bych do toho šla, máte souměrnou tvář a jemné ženské rysy. Takovému typu sluší jak dlouhé, tak krátké vlasy, nicméně krátké vás udělají zajímavější, protože si je přece jen každá dovolit nemůže. Slušet vám to rozhodně bude, jen se to musí udržovat, jakmile to poodroste, nebude to ono. Jak zkrotitelné vlasy máte, to sama víte nejlíp, eventuálně se obraťte na šikovnou kadeřnici. Pokud se ptáte jen na estetický dojem, tak určitě ano, sluší, ostříhat. :-)

aailyyn +8057/-1745

4.4.13 13:13

 

Proč nestříhat???? Jste mladá a myslím, že krátké vlasy Vám budou slušet. A když se v nich nebudete cítit, tak to prostě necháte dorůst. Rozhodně lepší hrát si s vlasy, modou a líčením ve 20 než ze sebe dělat blázna ve ......zralejším věku. Za mě určitě ano

Korytt +2255/-1260

6.4.13 20:02

 

Ano, asi by Vám to slušelo, ale dlouhé vlasy se mi na ženách líbí mnohem víc.

Jirkátor +16464/-4174

5.4.13 06:40

 

zajimalo by mě jak to s vámi dopadlo.. :-) ja jsem se nechala na krátko asi pred 6 lety. Ted uz mam zase vlasy do pasu… :-D s krátkými je moc práce…

Monys01 +3745/-1096

3.5.13 08:49

 

Podle fotky soudím, že by vám víc slušela delší ofina. Nemusí být rovná, raději sestříhaná. Ostatní vlasy si už můžete dovolit nakrátko jako E. W.

Zoe +2709/-400

4.4.13 10:48

 

Ostříhat. Když si člověk neprojde svým obdobím krátkých vlasů, pořád si bude říkat, jaké by to bylo :) Ale je potřeba dát si pak záležet na líčení, aby člověk nevypadal jako zmíněný ošklivý kluk.

GoldenStar +46/-9

16.4.13 18:54

 

Žiadny „ošklivý kluk“! Prave naopak, budete zaujímavá, hravá, rozžiari Vám to tvár. Takže ja radím - z vlastnej skúsenosti - jednoznačne ostrihať :) Od dlhých vlasom som prešla cez mikáda rôznych dĺžok až po absolútne chlapčenský účes, ktorý mám teraz. Uvidím, koľko ma to ešte bude baviť, ale nateraz je to to NAJ. Úprava vôbec nie je náročná - každé ráno vlasy umyjem, kým sa naraňajkujem, uschnú samé a potom sa už len pohrám s voskom - môžem byť od jemne punkovej princeznej až po serióznu dámu (mám 28 rokov). Okrem toho nosím okuliare - milujem farebné, takže so zelenými, ružovými alebo modrými je to zakaždým iné. Jedná kvázinevýhoda je, že ak nechcem vyzerať ako chalan alebo onkologický pacient, tak sa „musím“ líčiť. Ale s veľkými očami to vyzerá super :)

usmievava +5/-3

16.4.13 19:16

 

Tak zrovna Emma Watson je příklad toho, že když se některá dívka ostříhá takhle nakrátko a navíc nevybere zrovna úžasný střih, tak najednou vypadá jak ošklivý kluk. Upozorňuji, že se mi krátké vlasy na spoutě žen strašně líbí,ale zrovna ta Emma je děs, a když jí to pak dorůstalo…hrůza. Takže pokud chcete zkracovat, určite by se mi například na vás až takhle krátký sestřich nelíbil. Jak už někdo psal, myslím,že by vám víc slušela delší ofina, nebo spíš taková ta patka…asi bych doporučovala vybrat si jiný vzor :-)

Nemesis +5166/-2178

4.4.13 13:21

 

Asi budu „v menšině“, mně se ten účes zdá takový ne moc ženský. Celkově se mně na holkách líbí spíš trochu delší vlasy.

JazzmineTea +2687/-875

4.4.13 08:15

 

No, tak já pro změnu antifeministka jsem ;) a radím nestříhat. Z neformálního průzkumu mi vyplývá, že z radikálně ostříhaných se žen je dlouhodobě s rozhodnutím spokojena jen menšina ;). Jestli máte zdravé vlasy, je to v tomhle věku škoda.

bára.brněnská +11782/-2052

4.4.13 19:39

 

Nestříhat. Budete vypadat jako ošklivý kluk. Krátké vlasy na ženě jsou zlo.

corleone +11500/-8594

4.4.13 15:29

 

Vám by ten účes slušel, ale přidávám se k táboru „nestříhat“ - nemusíte mít na hlavě všechno, co by vám slušelo, k ženě patří dlouhé (delší) vlasy, na to jsem nepřišla jako nějaká antifeministka, ale prostě věkem.

Matka Vlčice +10982/-6152

4.4.13 09:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek