Značková pánská taška

Ladie

05.07.14 15:44

Ahoj. Jdu na radu ohledně značek pánských tašek.

Sháním pro manžela pěknou crossbody. Hnědá nebo černá kůže, tvarově podobná té na obrázku - prostě ne takový ten klasický messenger tvar ala „kufřík“. Velikostně na A4.

Vím, že není problém zajít třeba do Bati a podobných obchodů (minule jsem mu tam koupila nádhernou S´Oliver pod 2000,–).

ALE! Chtěla bych něco opravdu pořádného, značkového, cenově kolem 5 tisíc (strop 10 tisíc). Je to dárek k opravdu zvláštní příležitosti.

Ať uvažuju, jak chci, tak mě pořád napadává jen značka Hugo Boss. Prostě mateřská demence se vším všudy, tak jdu na radu :-)

A prosím o tipy na značky, konrétní tašky a e-shopy pokud možno v ČR.

Díky moc!


Reklama

 

A co zkusit prvé zručné české brašnáře? V článku je zmiňuje i Ada a podle mne byste si mohla i něco navymýšlt a kvalita mi přijde lepší než „světové“ značky, občas pochybuju kde vlastně šijou…

http://www.romantlusty.cz/

Ladie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Enefa +1340/-183

07.07.14 18:42

 

Zdravím! Ja mám celkem ráda obchod Delmas, mají i webovky, nebo pokud jsi z Prahy, tak dva kamenné obchody. Abych pravdu řekla, jejich značky jsem do té doby neznala (s výjimkou Samsonite), ale na druhou stranu jsou neokoukané a co jsem kdy měla, skutečně vydrželo. Jinak me ze značek napadá ještě Porshe design, připadne Armani, obojí mají v Beltissimu, ale je otázka, jak je to s materiály, také jsem chtěla koupit tašku od Porsche jako dar bratrovi, ale nakonec mě odradilo právě to, že není kožená, ačkoliv cena byla poměrně vysoká.

Ladie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

obrovka +24/-1

07.07.14 16:51

 

Občas není k zahození Diesel. Zkuste to. :-)

corrigan +16844/-9371

09.07.14 09:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama