Značková pánská taška

Vložit odpověď
Ladie

5.7.14 15:44

Ahoj. Jdu na radu ohledně značek pánských tašek.

Sháním pro manžela pěknou crossbody. Hnědá nebo černá kůže, tvarově podobná té na obrázku - prostě ne takový ten klasický messenger tvar ala „kufřík“. Velikostně na A4.

Vím, že není problém zajít třeba do Bati a podobných obchodů (minule jsem mu tam koupila nádhernou S´Oliver pod 2000,–).

ALE! Chtěla bych něco opravdu pořádného, značkového, cenově kolem 5 tisíc (strop 10 tisíc). Je to dárek k opravdu zvláštní příležitosti.

Ať uvažuju, jak chci, tak mě pořád napadává jen značka Hugo Boss. Prostě mateřská demence se vším všudy, tak jdu na radu :-)

A prosím o tipy na značky, konrétní tašky a e-shopy pokud možno v ČR.

Díky moc!

Najdete v encyklopedii: Kůže

 

A co zkusit prvé zručné české brašnáře? V článku je zmiňuje i Ada a podle mne byste si mohla i něco navymýšlt a kvalita mi přijde lepší než „světové“ značky, občas pochybuju kde vlastně šijou…

http://www.romantlusty.cz/

Ladie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Enefa +1341/-184

7.7.14 18:42

 

Zdravím! Ja mám celkem ráda obchod Delmas, mají i webovky, nebo pokud jsi z Prahy, tak dva kamenné obchody. Abych pravdu řekla, jejich značky jsem do té doby neznala (s výjimkou Samsonite), ale na druhou stranu jsou neokoukané a co jsem kdy měla, skutečně vydrželo. Jinak me ze značek napadá ještě Porshe design, připadne Armani, obojí mají v Beltissimu, ale je otázka, jak je to s materiály, také jsem chtěla koupit tašku od Porsche jako dar bratrovi, ale nakonec mě odradilo právě to, že není kožená, ačkoliv cena byla poměrně vysoká.

Ladie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

obrovka +24/-1

7.7.14 16:51

 

Občas není k zahození Diesel. Zkuste to. :-)

corrigan +16866/-9380

9.7.14 09:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek