Zúžení trench coatu - má to cenu?

Vložit odpověď
taeva

26.8.14 22:36

Stále hledám ten správný trench - baloňák. Aktuálně mám béžový z GAPu, viz obrázek. Potíž je v tom, že jsem malá a drobná, takže běžná XSka a 34 jsou mi stále velké (nejčastěji délkou rukávů či jsou mi dlouhé celkově), chci délku ke kolenům, ne pod zadek. Nicméně tento je ve verzi „petite“, takže rukávy i délka jsou super ale…je mi zas pro změnu moc široký- volný, potřebovala bych ho více vypasovat.
Otázka amatéra zní - je to náročné pro švadlenu? Jde to udělat tak, aby to nebylo poznat??

Děkuji za odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Já teda nevím jak moc je vam volný a taky kde, škoda ze jste nedala fotku…ale podle meho trench coat nema byt na tělo…je tam prave ten pasek od toho, aby se to stáhlo, tim ze se nařasí tak to pak udela pěknou siluetu. Kdyz je naopak rozeply, tak tam to neni poznat vubec. Pokud jsou vam rukavy a delka a vylozene v nem neplavete (coz si nemyslim) tak bych do něj nešahala…

TeaTereza +32065/-12307

26.8.14 23:02

 

Pokud to není o deset centimetrů na každé straně a nevadí tomu něco ve střihu, tak se dá kabát i sako docela lehce zúžit zabráním v bočních švech. (Mám s tím bohaté zkušenosti, zabírám všechnu konfekci většinou od podpaží až dolů, protože je mi široká přes boky.) V jednom rukávu bývá obvykle v podšívce vrchem prošitá vynechaná „díra“ ve švu. To prošití se rozpáře a dírou se celý kabát provleče. Tím se obrátí naruby. Svrchní látka i podšívka se pak zúží podle potřeby, zase se to provleče zpátky na líc, a díra v podšívce se zašije. Pro švadlenu by to neměl být problém.

benyka +104722/-25275

28.8.14 00:17

 

Takhle těžko radit. Chtělo by to fotografii, jak moc v tom ve skutečnosti plavete. Pokud ale jde pouze o vypasování a nikoliv o šířku ramen, potom by mělo stačit stáhnout ho tím páskem. Klasický trenčkot sám o sobě totiž příliš vypasovaný nebývá.

andiedvorakova +8745/-1219

27.8.14 12:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek