Čárka na poště

27.08.12 | autor Ada

nahled.jpg

Vzpomínáte si na článek o pekelné esenci? Jednu vážně dokonalou mi poslala čtenářka Hanka. Na slečně, čekající u přepážky, není dobrého lautr nic, snad jen duše, kterou ovšem nevidíme. Všechno je špatně: vylezlá podprsenka, navíc nevhodně zvolená k topu za krk, příliš malá džínová mini, ze které kouká půlka zadku, přeplácaná tržnicová kabelka, kecky, nevzhledné šedé ponožky.

fotila Hanka

Jedna chvályhodná věc tu ovšem je, a sice stylová čistota. U nás pro tento styl ještě nemáme český výraz, ale v Americe se tomu říká white trash.

Nějaké to vlnobití sevřené příliš malým tričkem a výstražný červený trojúhelník jsou vedle toho úplně decentní, viďte?

fotila Ivanka

Rozum mi zůstal stát u fotky z lešenské ZOO. I zepředu prý bylo vidět skoro všechno - top byl tak volný, že koukala prakticky celá podprsenka. To už můžeme vážně zahodit všechno oblečení a běhat po ulici, jak nás pámbu stvořil. Aspoň bych mohla Peklo konečně zavřít a odejít do důchodu.

fotila Sandrinn

Tady jsem nějak nerozluštila, co má slečna na sobě. Legíny poznám, podprsenku taky, ale ten zbytek? Ten džínový pruh je součást trička nebo nějaký podivný korzet? Je to opravdu podprsenka, nebo nějaká košilka vyčuhující pod tím denimem? Ale ono je to vlastně jedno, protože zlatým hřebem outfitu je sexy pásek ladně posazený na bocích. No co, slušelo to šlechtičnám z 15. století, Ursule Andressové i princezně Amidale, tak to musí být dobré i pro nás!

fotila Kateřina

A tu máte navrch jeden pěkný beztvarý úpletový hadr s nepochopitelnou dírou. Ať žije frí strít fešn!

fotila Kateřina

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
První příspěvek v tématu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Slečno, páře se vám zástěra!

Autor: Ada

Foto: čtenářka Marie Jedna krásnější než druhá: slečna uprostřed... Celý článek

Nuda v trekovkách

Autor: Ada

Po městečku ještě vesničku - a jednu cérečku jako malovanou! Esenci... Celý článek