Baculky samy sobě - tipy na vhodné kousky

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Linie
2020 příspěvků 5.6.14 15:21

Nadváha mi připomíná přestárlé /dříve důchodci/.

Uživatel je onlineOveeec
2956 příspěvků 5.6.14 16:07

Já bych normálně baculka ani o sobě, ani o nikom jiným neřekla, ale to hlavně proto, že je to na mě už moc ťuťu-ňuňu a taková mluva se ke mně moc nehodí. Mně osobně se otevírá kudla v kapse, když slyším „těhulka“, což je dost podobný, ale když už to o sobě někdo řekne, nepustím se do něj, ať to prosím (!) neříká.

Pirek
7062 příspěvků 5.6.14 16:08

Co třeba křivky, plné tvary, silnější, kypré? :D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 19:48

Boubelka mi přijde ještě o fous horší než baculka… ne, obě jsou děsné :D

blanche01
1248 příspěvků 5.6.14 20:00

U nás se říkávalo ona je taková.. no, dost při sobě. Vůbec nevím jak si odvodit ten význam, ale znamenalo to, že je prostě tlustá. Dnes se kolem toho jak pojmenovat ženu nebo dívku s nadváhou, chodí jako kolem horké kaše. Vymýšlejí se slovíčka, jen aby to neznělo hanlivě, naopak je to divně roztomilé a hlavně to nesmí mít urážlivý podtón.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:03
@Pirek píše:
Co třeba křivky, plné tvary, silnější, kypré? :D

To je málo roztomilé, a nedejbože to naznačuje smutnou skutečnost, že je dotyčná docela obyčejně tlustá :-))
Miluju politickou korektnost.

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:16

@SagaN me brave boubelka nebo baculka politicky korektni vubec neprijde. tlusta, pri tele, spekata… to je politicky korektni dleme. ale pri slove boubelka si predstavim slunickovou osobu se trema bradama, zmalovanou, navlecenou do satecek s maslickama a v kazdy ruce s jednim dortikem

Zavan smradu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:17

Baculate su deti do 3 rokov. Po tomto veku su tucibomby. Koniec lingvistickeho okienka a teraz si konecne zacnite radit, co sa hodi na vase tlste zadky.
Dakujem

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:23
@Zavan smradu píše: …a teraz si konecne zacnite radit, co sa hodi na vase tlste zadky.
Dakujem

To isté čo na váš tlstý zadok.

real.blond
6688 příspěvků 5.6.14 20:25

@Zavan smradu tucibomba :D to jsem dlouho neslysela! teda necetla

volfish
945 příspěvků 5.6.14 20:27

@Zavan smradu což o to, zadek já obleču, daleko větší problém mám s vrškama - konfekce počítá s tím, že pokud má žena velká prsa, tak taky nutně musí mít pneumatiku kolem pasu. Takže sehnat košili, která by nepnula přes hrudník a zároveň v pase neměla dvojnásobek látky než je potřeba, je úkol nadlidský.

Zavan smradu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:29

@volfish toz, ta zbavim trapeni, cerko. Tu kupuj www.pepperberry.com

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:32

@Zavan smradu A niečo normálnejšie a nositeľnejšie by tam nebolo?

dost_bot
2071 příspěvků 5.6.14 20:35

@Zavan smradu Jistě, tahle adresa je tu teprve asi potřicáté, takže paráda, díky! :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:37

@dost_bot Ale je to všetko in a mašlička na chrbte a prestrihy vrchom spodkom, materiál handra na podlahu už použitá, ale nekup to, veď to je určené pre tlsté ženy.

Zavan smradu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:37

@dost_bot ked vam nestaci raz povedat :-) @Giulietta nieco od paula franka?

dost_bot
2071 příspěvků 5.6.14 20:40

@Giulietta Ale tak nevybrala bych si tam, ale není to eshop pro tlusté ženy, prodávají se tam velikosti 8, 10… Jen se tam počítá s tím, že ty ženy mají prsa.

real.blond
6688 příspěvků 5.6.14 20:42

Ja teda nevim, ale ten eshop.. na me pusobi jak Quelle a spol, ne? :D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:42

@Zavan smradu Prečo nie, kde je odkaz? Tip? Foto? Alebo ste len prišla s lingvistikou a otrepaným eshopom? Predpokladám, že terz vytiahnete tu curvygirl s jej 230kilami, tá tu už dávno nebola.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:44

@dost_bot Nejde o to aké veľkosti sa tam predávajú, ale že je to ako píše @real.blond na jedno brdo so všetkými handroidnými eshopami. Milion kytičiek, mašličiek a psychedelických vzorov.

Zavan smradu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:46

@Giulietta ale kdeze, opica jedna, netusim o com tocis..ja sa v mode pre tucibomby velmi neorientujem, ja tu len tak kazim vzduch:-)

volfish
945 příspěvků 5.6.14 20:48
@Zavan smradu píše:
@Giulietta ale kdeze, opica jedna, netusim o com tocis..ja sa v mode pre tucibomby velmi neorientujem, ja tu len tak kazim vzduch:-)

No právě…

Anežka Moravská
139 příspěvků 5.6.14 20:48
@blanche01 píše:
U nás se říkávalo ona je taková.. no, dost při sobě. Vůbec nevím jak si odvodit ten význam, ale znamenalo to, že je prostě tlustá. Dnes se kolem toho jak pojmenovat ženu nebo dívku s nadváhou, chodí jako kolem horké kaše. Vymýšlejí se slovíčka, jen aby to neznělo hanlivě, naopak je to divně roztomilé a hlavně to nesmí mít urážlivý podtón.

U nás se zase říkalo - jé, ty dobře vypadáš.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:48

@Zavan smradu Tak nekaz. Ja som tlstá a slovo tučibomba mi pripomína uhrovité pubertiačky s neschopnosťou použivať mozog. Ak si dospelá žena a ešte to používaš, tak radšej nekaz vzduch a dospej. Alebo daj tip, alebo vyšum do stratena.:-)

dost_bot
2071 příspěvků 5.6.14 20:54

@Giulietta @real.blond Souhlasím, nevybrala bych si tam, jen jsem chtěla upřesnit, že to je eshop s TVAROVANÝMI STŘIHY pro dámy s křivkami. Nenabízejí beztvaré stany pro beztvaré ženy.
Navíc v kolekcích vždycky mívají basic kousky ve škále černá, béžová, šedá, bílá, halenky, kancelářské kostýmy, topy. Rozhodně mi jako dobrý tah připadá to, že mají 3 řady střihových řešení : pro dámy - přesýpací hodiny, pro dámy s prsy a boky bez pasu a pro dámy dole útlejší než nahoře.
Tam někdo opravdu přemýšlel o cílové skupině zákaznic a jejich skutečných potřebách…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek