Baculky samy sobě - tipy na vhodné kousky

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Linie
2020 příspěvků 10.6.14 21:43

Kolová sukně u plnějších tvarů nebo vyšších boků musí být nasazena na sedle. Pokud je přišita přímo v pase, dělá selku skoro každému, jen zcela ploché, chlapecké postavy ji takto snesou.

dost_bot
2071 příspěvků 10.6.14 21:48

@Giulietta Pěkné ukázky… ale všimla jste si, že to je všechno pro hrušky? Očividně hrušky se dají obléci krásně… Jablka, oplácaná jablka, TO je výzva! :-(

HaCh
19 příspěvků 11.6.14 09:19

@irene_adler : To já se šatů zas až tak nebojím, jen je opravdu náročné vybrat správný střih… Na jablka nikde nic moc není nebo je možná složitější trefit se do toho, co jablku sluší.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.14 09:20

@dost_bot Akej postave sa vraví oplácané jablko? Dajte obrázok postavy a ja sa pokusím niečo nájsť.
EDIT postavy z netu som mala na mysli.

Doudou
1387 příspěvků 11.6.14 09:32
Vršek 46 (18), spodek 48 (20)

Já nakupuju v F&F (ne tu řadu pro „tlusté“, ale běžnou) a M&S. Už znám své velikosti tam a jdu najistotu.
Také občas C&A (koukám, že všechny obchody mají podobný název :-) ).
Jinak v jiných obchodech nic neseženu.

Bohužel však kupuju jen to co je a ne to co bych si vybrala. Líbí se mi např. Gant nebo Hugo Boss. I finance by na to byly, ale bohužel, tam to končí tak 42 :-o.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.14 10:25

@Linie Možno budem za blbku, ale kde na tele sa hľadá také sedlo :)?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.14 10:28

@Lenka M. Najlepšie je hľadať to sedlo na sukni, nie na tele. :-D Je to pomenovanie časti sukne ušitej určitým sposobom.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.14 10:30

@Giulietta Aha,ďakujem :)

Eirinn
469 příspěvků 11.6.14 11:19

Jablko je prd výzva, zkuste si najít něco pro hrušku, které nebylo nahoře zase tak naděleno. Když najdu halenku, která sedí dole, můžu ve výstřihu ubytovat ještě sousedy. :) Jinak obcházím klasiku… Markse a Spencera, F&F, Primark a vybrat se dá, když si dám pozor na materiál a nebojím se občas i vyzkoušet něco, co na ramínku vypadá prapodivně.

Takže @Giulietta, najdete něco i pro mně? Spodek 46, vršek 44 a menší prsa. Při pohledu na většinu prsatých modelek tu si připadám jako podivná hříčka přírody a chce se mi přemýšlet, co jsem kde udělala špatně. :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.14 11:27

@Eirinn Buď ja, alebo google máme z tepla výpadky. Po mojej požiadavke xl moda mi to vyhodilo na prvom Jenifer Aniston. :-D Až sa ochladím tak sľubujem, že niečo nájdem. Idem hodiť šipku do ľadovej vody.:-)

Eirinn
469 příspěvků 11.6.14 11:35

@Giulietta Tak se zkuste v té vodě neutopit, těším se na výsledky pátrání. :)

Nicméně kdybychom vzali tvrzení, že strýček Google má vždy pravdu, jako fakt, hned se nám nabízí důvod proč si slečny oblékají o několik čísel menší oblečení. Kupují si stejnou velikost jako má Jennifer. :)

Linie
2020 příspěvků 11.6.14 12:26
HaCh
19 příspěvků 11.6.14 16:14

@Linie : No nevím, jestli by si článek neměli spíš pořádně nastudovat výrobci oblečení :-) teorii bych tak nějak zvládla, ale nedaří se mi to uvest do praxe, myslela jsem, že jsem neschopná si koupit cokoliv jiného než černé triko popř. svetr (dle ročního období) a kalhoty, tak jsem vyrazila s poradkyní a ta po hodině nosení oblečení do kabinky konstatovala, že nabídka obchodů je velice tristní a že by mi s mojí postavou dopručila najít si šikovnou švadlenu… Byli jsme v M&S…

Linie
2020 příspěvků 11.6.14 16:16

Právě pro to marné hledání a zkoušení si šiji.

Bugatti
4086 příspěvků 11.6.14 19:18

@Eirinn Já to mám přesně opačně… přes prsa stejně jako přes boky, takže nahoře potřebuji o číslo víc než dole, k tomu nepříliš výrazný pas… a není to o nic lepší, když už náhodou seženu něco, co jakž takž padne, je to nad kolena, což ve svém věku nosit nemohu, nebo je to z polyesteru, z čehož se osypu. O tom, že by šaty měly mít rukávy delší než maličká křidélka přes rameno si mohu nechat zdát. Nějaké to tričko občas ulovím v PaC nebo MaS, ostatní si nechávám šít. Ve výsledku to nevyjde o moc dráž, když uvážím špatné nákupy ze zoufalství, kdy si člověk něco koupí už jen proto, že mu to jakž takž sedělo a měli jeho velikost, ale z nějakého důvodu to stejně není to pravé, co by rád nosil. Jednodušší věci „na lítačku“ si ušiju sama. Mám pak radost z vlastního výrobku, zatímco chození po obchodech mne otravuje a frustruje.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.14 19:33

@Bugatti sijete v Brne? Kde? Diky
edit : nemyslim primo Vy, myslim tu svadlenu :-)

Bugatti
4086 příspěvků 11.6.14 19:42

@bertulka Pošlu SZ.

ivca11
59 příspěvků 11.6.14 20:59

Odkazy bohužel nemám… obrázky mám stažené…
prostě co mě kdy padlo do oka…

ivca11
59 příspěvků 11.6.14 21:02

..

ivca11
59 příspěvků 11.6.14 21:04

ivca11
59 příspěvků 11.6.14 21:06

ivca11
59 příspěvků 11.6.14 21:06

..

Eirinn
469 příspěvků 12.6.14 08:32

@Bugatti Myslím, že si oba tábory nemají co závidět. :) Tady na pekle je navíc o vašem typu celkem dost slyšet, řekla bych. To jsou samé rady co s výstřihem, jak upoutat pozornost právě na prsa a vůbec. Zato radu, jak šatama zdůraznit fakt, že mám pěkné oči, to jsem ještě nečetla. :)

Já mám štěstí v tom, že mě lítání po obchodech ještě docela baví. Nicméně už roky se snažím najít jednoduché černé šaty. S rukávy tak akorát k loktům a pěkným střihem. Mám takové ve fialové, červené a zelené, ale černá prostě nikde. A to by si člověk řekl, že něco tak základního, budou mít všude. Meh.

profesorka
123 příspěvků 1.8.14 13:09

@Karin píše, že jde o módu raných devadesátek. Tenkrát jsem nebyla tak veliká a oblečení se mi líbilo, mají dobré spodní prádlo i trička a kabátky(sáčka). witt se mi prostě líbí, nezatracujte ho

RenataRen
512 příspěvků 19.4.19 15:14
Baculka?

Dřív se tomu říkalo plnoštíhlá… Trochu nelogický pojem, ale měla to být žena, která není štíhlá, ale obézní ještě taky ne…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek