Baculky samy sobě - tipy na vhodné kousky

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Zavan smradu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.14 20:56
@Giulietta píše:
Ak si dospelá žena
vyšum do stratena.:-)

Hahaha

No ako chcete bubli bubli ssss ssssssssssss

Josefka
615 příspěvků 5.6.14 21:04

Fortelka :-D :-D

A co to teda nepojmenovávat ale házet nějaké ty návrhy k oblékání a nákupům?

NelaAndrt
517 příspěvků 5.6.14 22:28

@Josefka Halelůjá Josefko…bacule nebo almara, to je prašť jako uhoď…některé dámy jsou zkrátka citlivější a raději používají ty rádoby roztomilé výrazy a někdo sám sebe beze studu označí…no třeba za fortelku (super pojmenování)…ale kde jsou nějaké ty konkrétní tipy na oblečení.
Teď jsem se tu pročítala řadou komentářů, ale kde nic tu nic k věci. Škoda.

MP slunecnice
49 příspěvků 6.6.14 13:34

@Giulietta Většina věcí, co prodávají, jsou naprosto OK. Kvalitativně rozhodně na vyšší úrovni než místní řetězce. Musíte rozlišovat pracovní a volnočasové oblečení. Pracuji v prostředí, kde se dodržuje dresscode. Se šaty z jejich nabídky s tím nemám problém - samozřejmě se bavím o „office“ oblečení, ne šatičkách s kytičky na víkend. Cenově je to bohužel někde jinde vzhledem k náročnosti střihu pro velká prsa a úzký pas.

Atlacoya
2790 příspěvků 6.6.14 13:50

Já jsem zkrátka vypasená. Všichni to vidí tak proč to neříct. Boubelka není moc vhodné slovo, boubel je přece zárodek tasemnice, k tomu jistě žádná dáma nechce být přirovnána.

lucindaSK
977 příspěvků 6.6.14 14:12

Vedomosti sa mi nezmestia do hlavy, tak sa ukladajú všade inde. Čiže nie som tučná, som múdra.

Linie
2020 příspěvků 6.6.14 16:34
MP Janka
834 příspěvků 6.6.14 18:36

Já jsem fortelná, tedy tlustá, ale přitom pod špeky schovaná vypracovaná postava, v dobré kondici, už o mé babičce se říkalo, že je fortelná ženská, takže u toho zůstávám. V podkrkonošském pojetí to znamená ženu, která je sice rozměrnější, ale za práci umí vzít pořádně a nepoloží jí jen tak něco.

Já byla nedávno v Orsay nakupovat oblečení na státnice a sehnala jsem halenku, která bez jakéhokoliv náznaku pnutí na prsou zvládla 32H, a pouzdrovou sukni velikosti 42, která, na poměry dostupné kolekce, sedí opravdu skvěle. Nikam se nesune ani nedostává. Jen ten materiál se trošku mačká (i když při několika hodinovém slavení, by se zmačkaly i džíny…)

NelaAndrt
517 příspěvků 7.6.14 10:08

@MP slunecnice a o jakém obchodě to píšete?

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.14 11:28

Myslím, že většina řetězců už má i větší (velké) velikosti - CA (to je ale ještě horší než Marks a Spencer, t. j. vhodné leda tak do - rozměrnější - rakve :-) ), KappAhl, Lindex… poměrně velká čísla jsem zahlídla i ve Van Graaf.

MP slunecnice
49 příspěvků 8.6.14 19:13

@NelaAndrt o Pepperberry.

ivca11
59 příspěvků 9.6.14 06:42

Nějak nechápu proč se tu řeší pojmenování…
co takhle si jednoduše přiznat, že jednoduše máme nějaké kilo navíc a je jdeno jakým názvem sami sebe označíme… boubelky, tlusťošky, baculky, oplácané, či ženy s nadváhou… Řeší se tu název vlákna…ale příjde mi, že co příspěvek to jiný názor, jak toto vlákno pojmenovat a pojmenování, co jednomu sedí, druhého pohoršuje… Mám takový dojem, že v tomto případě, ať toto vlákno nazvete jakkoliv bude mít někdo námitky…
Minimálně 90% z nás se do podoby jakou máme jednoduše VYŽRALO i já, a není za tím žádná nemoc… Ale ať vypadáme jak vypadáme, ať máme jakékoliv číslo na velikostním štítku, proč bychom neměli mít touhu se obléknout slušivě, pohodlně a prostě tak, abychom sami se sebou byli spokojené…a to teď, ne až zhubneme 5, 10 či 20 kg..
Co takhle nad pojmenováním mávnout rukou a přiznat si, že toto vlákno mělo za úkol ukázat těm co sice nemají „průměrnou“ konfekční velikost, co by si mohli vzít na sebe, kde to koupit, jak třeba určité věci nakombinovat, aby se to hodilo na určitý typ postavy (větší boky, bříško, prsa, různá výška…)

volfish
945 příspěvků 9.6.14 08:19

@ivca11 myslím, že tohle už se tu probralo dost. Co se teď zaměřit na druhou část nadpisu???

Bugatti
4086 příspěvků 9.6.14 18:46

Jeden můj klient říkal o ženách s větší konfekční velikostí, že jsou „prostorově výrazné“.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.14 20:15

Tip na eshop nemám, tak dám tip na ušitie a dúfam, že sa to posunie k druhej časti otázky. :-)
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…448b1a9e.jpg

HaCh
19 příspěvků 9.6.14 21:15

@Giulietta Hezký večer, děkuji za pěknou inspiraci, i když pro mě by asi přicházel v úvahu jen 4. a 6. tip, už za mlada a za štíhla jsem ve všech nabíraných šatech vypadala jak selka… asi to je o zvyku, pocitu…

HaCh
19 příspěvků 9.6.14 21:16

Hezký večer všem, moc jsem se těšila, že tu najdu nějakou inspiraci a jsem moc ráda, že už se diskuse konečně začala věnovat druhé části názvu :-)

irene_adler
29 příspěvků 10.6.14 09:32

@HaCh šatů se nebojte! Z vlastní zkušenosti vím, že dokážou nedostatky na těle zakrýt velmi dobře. Je však důležité vybrat správně střih. Pokud máte čím naplnit dekolt a máte hezké nohy, tak je ukažte a nebojte se! Chybou bývají například kolové sukně. ty ze mě taky spolehlivě udělají selku.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek