Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10643) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 2085 Další »
Acrobaleno
997 příspěvků 23.8.12 13:06

Ja som dnes mala nájazd na Dorothy Perkins, ulovila som si šaty v zľave.

noemi
1645 příspěvků 23.8.12 13:15

Nakoupila jsem si včera spoustu základů na náušnice, tyhle zrovna vyrábím ubrouskovou technikou, tak už jsem je všechny vyrobila a musím si dnes dojít pro další, jinak budu mít absťák :D

chupa_chups
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 13:19

@Karja a bude foto?

Prušovka Merrell je super, ja mam od nich tenisky a jsou extremně pohodlny, skvele vytvarovany s nejakou anatomickou stelkou, pohodlnejsi boty jsem snad nemel na noze

Příspěvek upraven 23.08.12 v 13:24

noemi
1645 příspěvků 23.8.12 13:23

Možná později, vše je sice nalepeno, ale musím ještě nanést vrstvy bezbarvého laku a pak přidat háčky a lakovat budu až v pondělí, tak možná pak. Tři páry jsou ve tvaru mořských koníků, z těch mám velkou radost :)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 13:26

Teraz som na rozpakoch. Chcel @chupa_chups foto kalhotiek od @Karja, alebo náušníc do @noemi? :-)

noemi
1645 příspěvků 23.8.12 13:28

Nedávno jsem si upravila rámy k zavěšování náušnic, takže myslím, že se mi jich vejde ještě spousta :)

http://img11.rajce.idnes.cz/…ges/1759.jpg?…

http://img11.rajce.idnes.cz/…ges/1760.jpg?…

noemi
1645 příspěvků 23.8.12 13:29

Aha, tak to nebylo na mně, tak s omlouvám, jsem nějaká roztržitá.

real.blond
6688 příspěvků 23.8.12 13:29
@noemi píše:
Nedávno jsem si upravila rámy k zavěšování náušnic, takže myslím, že se mi jich vejde ještě spousta :)

http://img11.rajce.idnes.cz/…ges/1759.jpg?…

http://img11.rajce.idnes.cz/…ges/1760.jpg?…

Super napad, tleskam!! :)

Hanc.xxx
103 příspěvků 23.8.12 13:40

Já dneska jela do města s tím, že si URČITĚ nekoupím nic. Přivezla jsem si podzimní kabátek za 1200Kč… Achjo.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 13:50

Melounovo-jahodovy smoothie:)

Chari
541 příspěvků 23.8.12 14:19

@noemi tenhle systém jsem používala taky i rám vypadá podobně, ale šnůrky se mi začaly opotřebováním prověšovat, tak jsem tam místo nich napnula pevný tyl.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 15:22
@Moir píše:
Dnes nic, v neděli však dvoje plavky na dovolenou, v pondělí boty - úžasně pohodlné pantofle značky Caprice, kterou tímto doporučuji ctěné pozornosti, jsou i s podpatky nesmírně pohodlné, včera sítě proti hmyzu do oken ;).

MOir já jsem si od Caprice nedávno koupila zde tak odsuzované a zatracované balerinky, na běhání za vnoučaty ideální a krásně měkounké.

Moir
2356 příspěvků 23.8.12 15:25

@RenaLange prodavačka v krámě prohlásila, že se nad touhle značkou lidé ofrňují, že není známá, ale jakmile koupí jedny boty, už se pro ni vracejí
a k balerínkám, jsou balerínky a balerínky, stejně jako jsou ve vedlejší diskuzi žabky a žabky, však to znáte

Příspěvek upraven 25.08.12 v 01:57

šedivá myš
24 příspěvků 23.8.12 15:28

@klubo
Mise splněna? Lodičky z Vašeho popisu už delší dobu marně sháním. Smím se zeptat, zda jste byla úspěšná, a případně kde?
Abych se držela tématu, dnes mi manžel koupil novou krásnou žehličku. Mám radost a snad poprvé v životě se těším na domácí práce.

Olinka
2582 příspěvků 23.8.12 15:34

Kdyby se diskuze jmenovala „Co jsem si včera nekoupila“, hned bych se se svým příspěvkem angažovala. @klubo mě inspirovala: zkoušela jsem si krásné, černé, jednoduché, křehčeji působící celokožené lodičky od Buffala, samozřejmě 40 velká, 38 malá a 39 neměli. Plakám doteď (když jsem se teda rozhodla, že tu tisícovku za boty dám).

Dnes jen v DM - blbosti jako gumičky do vlasů (z těch mám velkou radost, protože by také byly v kategorii „co jsem si včera nekoupila“, výběr v Brně je skutečně tristní), noční krém a nezbytnosti jako gumové rukavice na mytí nádobí.

666mahu
1490 příspěvků 23.8.12 15:35

Cestou ke kadeřnici jsem obešla Příkopy a Václavák a postupně nakoupila krásné černé lodičky se štíhlým 7cm podpatkem na běžné nošení, pak černé kalhoty Olsen a bílou halenku. Ani jedno jsem neměla v plánu, ale všechno se hodí.:-)

noemi
1645 příspěvků 23.8.12 16:22

Chari, já tam mám napnutý drát, tak snad to vydrží :)

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 16:32
@šedivá myš píše:
@klubo
Mise splněna? Lodičky z Vašeho popisu už delší dobu marně sháním. Smím se zeptat, zda jste byla úspěšná, a případně kde?
Abych se držela tématu, dnes mi manžel koupil novou krásnou žehličku. Mám radost a snad poprvé v životě se těším na domácí práce.

Mise splněna v Deichmanovi (kolekce 5th Avenue)!

evakot
23 příspěvků 23.8.12 17:02

Pred tydnem jsem neodolala a vyzkousela shop.mango.com. dneska mi basic tilka a hlavne ten uzasny svetrik prisel. No, opravdu je musim pochvalit, je to o dost lepsi kvalita nez basic u HM

šedivá myš
24 příspěvků 23.8.12 17:46

@klubo
Kdybych neseděla, upadnu!
Děkuji, půjdu tedy zkusit své štěstí k Deichmannovi.

Bugatti
4086 příspěvků 23.8.12 17:52

@Olinka Stejně tak jsem včera dopadla v Tamarisu, nádherné celokožené lodičky ve slevě, ale moje obvyklá velikost mi byla trošku malá a o číslo větší neměli. Původně jsem tam šla vyzkoušet jiné boty, na webu se mi moc líbily, bohužel v obchodě je neměli a prodavačka byla překvapená, co taková stará bába jako já loví barevné boty po netu a diví se, že je v obchodě nemají.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 23.8.12 17:53

Sako ze Zary, spodní prádlo, croissant. Poslední dny ve Francii, tak mohu utrácet :).

Olinka
2582 příspěvků 23.8.12 17:57

@Bugatti :-) Já být Vámi, tak se tolik nepodceňuju, ony některé prodavačky jsou mimo obecně. Je to ale zákon schválnosti, pak jsem si zkoušela ještě jedny sandálky zase v jiném obchodě a 39 samozřejmě nebyla, to už je fakt k vzteku, zvláště když máti si před dvěma týdny koupila u Bati dvoje totožné (pouze barvou odlišné) celokožené mokasíny vel. 36 za nějaký drobný přes dvě stovky.

Nyxx
512 příspěvků 23.8.12 18:14

Zaplatila jsem ho asi před dvěma týdny, ale dneska mi přišel. Šátek Pavlovo Posad, chystám se na zimu. A zítra si koupím Marianne.

Bugatti
4086 příspěvků 23.8.12 18:35

@Olinka Já se vůbec nepodceňuju, já jsem fakt docela dost stará. ;-) Jen mne docela štve, když mne podceňjí jiní.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 2085 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek