Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10643) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 2085 Další »
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 19:08

Baleriny zn. Bugatti, telova barva, nejpohodlnejsi boty, ktere jsem posledni dobou mela na nohach (zevnitr je to v podstate zdravotni obuv). A hodi se ke vsemu.

janiiiv
781 příspěvků 23.8.12 19:20

Pokud zůstanu u toho, co jsem SI koupila, tak dlouhé černobílé péřové náušnice, černý vlněný baret s logem Woolmark a francouzskou palačinku s čokoládou. Kdybych to rozšířila na „co mi bylo koupeno“, tak jsem dostala dopředu k narozeninám od tety sekáčové šaty dle vlastního výběru (trochu podobné těmto z Pýchy a předsudku - rukávek k lokti, V výstřih, pod ním mezi prsy pár knoflíčků a pod prsy dozadu stuha, ke kolenům, barva řekněme hnědošedá).

Nyxx
512 příspěvků 23.8.12 20:51

@janiiiv Nebyl ten baret náhodou z C&A? Tam teď barety s woolmarkem mají.

janiiiv
781 příspěvků 23.8.12 21:18

@Nyxx Jo jo ;) Úplně jsem žasla, moc často tam nechodím, vůbec jsem něco takovýho nečekala.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 21:18

Děkuji za držení palců při koupi trekových bot, podařilo se mi koupit toto všechno a ještě kilo hovězího…:)

Nyxx
512 příspěvků 23.8.12 21:28

@janiiiv Já mám z C&A dva barety s woolmarkem (jeden jsem si koupila nedávno :-) ) a kabát s woolmarkem. Je relativně obyčejného střihu a patřil k těm dražším v obchodě, ale mám ho dlouho a stále vypadá docela slušně. Pak jsem tam taky jednou viděla pletený svetr s 80%vlny za cenu do 1000 Kč. Zázrak :-).

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.8.12 21:28

@Pavučinec plyšový
V tom budeš super plyšová:-)

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 22:09

@MP Barbucha No, koupila jsem si ty trekovky a byly tak otřesně drahé, že jsem si potřebovala spravit chuť. A ještě mi pak máti a dcera řekly, že v nich vypadám jak Hurvajz!

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 10:01
@Pavučinec plyšový píše:
@MP Barbucha No, koupila jsem si ty trekovky a byly tak otřesně drahé, že jsem si potřebovala spravit chuť. A ještě mi pak máti a dcera řekly, že v nich vypadám jak Hurvajz!

Přitom jsou ty botky tak krásné!
Připomnělo mi to mou devadesátiletou matku, stála v mé šatně a spolu panem Alzheimerem vyhazovala na zem svetříky „…černy, šecko černy "( pohled směrem do vedlejší místnosti k otci na vozíku )“ to ešte nemusim, tady neny šatny barfa!"

Karja
4837 příspěvků 24.8.12 13:22

@chupa_chups Nebude. I když by to byl jeden z nejúčinnějších impulzů, jak přestat prokrastinovat u pekla - vlákno s fotkami spodního prádla diskutujících:). A vlastně bych Vás ani nepotěšila, jsou dost asexuální.

Curlygirl
1901 příspěvků 24.8.12 13:27
@RenaLange píše:
Přitom jsou ty botky tak krásné!
Připomnělo mi to mou devadesátiletou matku, stála v mé šatně a spolu panem Alzheimerem vyhazovala na zem svetříky „…černy, šecko černy "( pohled směrem do vedlejší místnosti k otci na vozíku )“ to ešte nemusim, tady neny šatny barfa!"

Teď nevím, jestli se mám smát nebo brečet, dokonale jste vyjádřila a připomněla mi ten ambivalentní pocit, jakej člověk má, když se s tím setká u milované osoby. Ač má babička zemřela v 93 letech, její dobrodružství s Alzheimerem trvalo „naštěstí jen“ necelý rok.

chinin
2788 příspěvků 24.8.12 15:00

„Dobrodružství s Alzheimerem“, krásný eufemismus, díky za obohacení mého slovníku.

p. s. Taky jsem byla součástí toho dobrodružství.

@Curlygirl píše:
Teď nevím, jestli se mám smát nebo brečet, dokonale jste vyjádřila a připomněla mi ten ambivalentní pocit, jakej člověk má, když se s tím setká u milované osoby. Ač má babička zemřela v 93 letech, její dobrodružství s Alzheimerem trvalo „naštěstí jen“ necelý rok.
Curlygirl
1901 příspěvků 24.8.12 15:07

@chinin ani jsem to primárně nemyslela jako eufemismus, v našem případě to opravdu bylo dobrodružné.. Na druhou stranu, tato nemoc je aspoň natolik milosrdná, že ten postižený jí netrpí a netrápí se (pokud se to nemanifestuje jako paranoia) a je v úplné pohodě. Respektive neumvědomuje si to. Tak nám to vysvětloval lékař.

trnk
319 příspěvků 24.8.12 15:24

Sukni, dvě halenky, bavlněnou vestu celkem 240,– a řasenku. Nejlépe se nakupuje neplánovaně, alespoň já to tak mám. Jakmile něco opravdu potřebuji je to katastrofa.

chinin
2788 příspěvků 24.8.12 15:31

V našem případě to spíš chtělo ten eufemismus.:-) Ale jinak s Vámi plně souhlasím, myslím že je daleko milosrdnější, když funguje tělo a „nefunguje“ hlava, než naopak, když např. duševně naprosto čilý člověk leží upoután na lůžku a svoji situaci (a její neměnnost) si plně uvědomuje.

Ale skončeme s OT, nebo nás odsud vyženou.:-)

@Curlygirl píše:
@chinin ani jsem to primárně nemyslela jako eufemismus, v našem případě to opravdu bylo dobrodružné.. Na druhou stranu, tato nemoc je aspoň natolik milosrdná, že ten postižený jí netrpí a netrápí se (pokud se to nemanifestuje jako paranoia) a je v úplné pohodě. Respektive neumvědomuje si to. Tak nám to vysvětloval lékař.
Curlygirl
1901 příspěvků 24.8.12 15:36

@chinin naprostý souhlas a konec OT :-)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 16:08

Dnes jsem si koupila Big burger menu (jé já se občas najím ve fast foodu zabte mě!), kávu a krásnej oranžovej lavor :D A musela jsem na ulici vypadat docela zajímavě, protože dneska jsem měla na sobě oranžovožlutej šátek, který ste už mohli vidět v jiném vlákně, oranžové jednoduché šaty z HM a 7/8 kalhoty červené taky z HM a pak moje černé pantofle (boha jeho už vážně nutně potřebuju nové boty na léto, ale když mě se vážně naprosto nic nelíbí :( ) a k nim ještě mojí zelenou tašku, kterou tahám do práce- K tomuto kompletu jsem si přikoupila oranžovej lavor ve stejném odstínu, jak moje šaty a když jsem šla takhle po městě, měla jsem pocit, že vypadám jak pestrooranžovožlutočervená uklízečka, co si odběhla od záchodků :) žáry pekelné už se pode mnou žhaví!

Niqvist
37 příspěvků 24.8.12 21:38
sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 21:52

@Niqvist ..tak tohle určitě není nuda..

Niqvist
37 příspěvků 24.8.12 22:02
@sekaclady píše:
@Niqvist ..tak tohle určitě není nuda..

Mě se strašně líbily…:)

Jetthro
1130 příspěvků 24.8.12 23:11

Tak dneska splnena grandiozni mise..sehnali jsme oblek na pritele! Ani nevite jakou mam radost z toho, ze to netrvalo tejden (jako to obvykle trva kdyz hledame boty) ale jenom par hodin :D

Mylady2
12413 příspěvků 24.8.12 23:35

@Jetthro No teda:-) šikovní… A kde nakonec? Pochlub se kočko:-)

Jetthro
1130 příspěvků 24.8.12 23:50

@Mylady2 No nakonec to bylo az zazracne rychly, jen nejaky 3 hodiny ve Van Graafu :D Prodavac uz z nas byl pomalu na prasky a zoufalej protoze priteli porad nekde neco nesedelo (blbe rozparek vepredu, vzadu, spatne ramena..) a k tomu pritel je vybiravej :D ale nakonec prodavac prinesl cernej, lehoucce do modra, oblek Cinque kterej sednul, jenom jsme to tam nechali na zkraceni rukavu a nohavic. I s tou cenou jsme se krasne vesli, mam z toho fakt radost :)

Mylady2
12413 příspěvků 25.8.12 11:06

@Jetthro Super! No co 3 hodiny… Hlavně že je vybráno:-) pak chcem fotku do inspirace:-)

Jetthro
1130 příspěvků 25.8.12 11:15

@Mylady2 To leda jestli se necha vyfotit na promoci :))

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 2085 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek