Jak dostat elastickou nit do jehly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.11 17:48
Zní to jako banální problém, nicméně právě jsem se s tím setkala a nevím si rady :/ nit je příliš silná na jehlu. Koupila jsem si i strečové jehly, ale když kouknu na hroty, takprostě nevidím rozdíl mezi normální jehlou a strečovou . špička mi přijde stejně špičatá. Tak já nevím, co s tím mám dělat :/ kdybych tu měla takový to navlíkátko, bych to zkusila s ním, ale nemám, tak nevím …
Detect language » Czech

Reakce:
MP Jezinka
101 příspěvků 4.11.11 20:06

Seznam.mih, rozdíl v těch jehlách je, ty na streč mají o malinko tupější špičku, ale okem to, myslím, skutečně nepoznáš.
S tím navlékáním budeš asi muset počkat do zítra a zítra někam skočit pro navlékáček :)
Ale naštve to, viď? :)
P.S.: Paní Kalců plánuje v lednu seminář o galanterii, tam jich budeš moct nakoupit spoustu :))

Oldyn
6401 příspěvků 4.11.11 20:23

Tak si udělej navlíkátko z obyč. nitě. Ve dvojci prostrč ouškem a do vzniklého oka zastrč nit, kterou tam chceš mít.

MP Jezinka
101 příspěvků 4.11.11 20:49

Oldyn, to není špatný tip! :) Že mně to nenapadlo …

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.11 21:39
to vážně není špatnej tip! :) zkusím to zejtra. Teďka už je docela pozdě na šití .. jestli to nepůjde, skočím pro navlíkátko :D jsem si nemyslela, že je ta nit tak tlustá, jinak bych si ji tam koupila ..
Detect language » Czech

oskarina
266 příspěvků 4.11.11 23:33

to Seznam.mih -hele, poraď se s někým, ty tvé výčty jazyků celého světa…jednou je to legrace, ale vždyť to zabere půl stránky diskuse. Já za sebe bych nediskutovala, dokud to nějak nezruším…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.11 07:46
To se ti řekne, ale už jsem na to koukala a nechápu, co to má bejt .. když příspěvek chci upravit, tak dole najdu takovou tabulku, kde mi to vyplyvne ty jazyky, tak to smažu a stejně se to tam objeví zase … ještě něco zkusím a jestli to nepůjde, tak hold zkusím zbankat mladýho, ať se na to koukne, protože díky tomuhle přispívám o půlku míň, než bych chtěla …
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.11 07:48

Jo tak to vážně bylo jedním doplňkem, co jsem měla nainstalovaný … tímto se chci omluvit všem, kterým moje příspěvky obtěžovaly :/

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.11 08:28

Tak koukám, že šití s elastickou nití je horší, než jsem si myslela … zkusila jsem to na jednom kousku pružnýho materiálu a děsný - stehy to vynechávalo. Na netu jsem nic o tom nenašla :/ poradíte, co dělám blbě?

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek